www.socialenterprisebsr.net – Batijas jūras reģiona sociālās uzņēmējdarbības platforma

http://www.socialenterprisebsr.net/ ir platforma, kuras satura izveidē piedalās organizācijas no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Islandes, Somijas, Dānijas un Polijas. Platformas mērķis ir informēt sabiedrību par sociālo uzņēmējdarbību Baltijas jūras reģionā, kā arī radīt un uzturēt reģiona sociālo uzņēmēju un atbalstošo organizāciju datu bāzi. Platformā regulāri tiek publicēti izglītojoši raksti par sociālo uzņēmējdarbību un dažādiem atbalsta mehānismiem, kas pieejami uzņēmumiem un organizācijām. Lasītāji var uzzināt, par reģionā notiekošajiem pasākumiem, kā arī iepazīties ar interesantiem viedokļiem un jaunumiem platformas bloga sadaļā. Projekta partnerorganizcijas katru mēnesi publicē jaunus raktus par aktivitātēm un jaunumiem sociālās uzņēmējdarbības jomā Baltijas jūras reģionā.

Lai noskaidrotu uzņēmēju, atbalstošo organizāciju, kā arī sabiedrības viedokli, aicinām veltīt pāris minūtes, aizpildot aptauju par šīs platformas saturu un funkcionalitāti.
Saite uz aptauju: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfz1MkLID5TPA2-C28cDdTVcM06yQGvl744-H8ccbpZy3smtQ/viewform?fbclid=IwAR0ukxiKtZti_oFdyoRbr7B6zdKM7ZWQ6EoCHR_cP7PZTez3yu_s1KQuL_A

Projekts tika uzsākts 1.12.2017 un turpināsies līdz 31.05.2020.

 

admin-ajax                  

Par publikācijas saturu atbild projekta koordinators un saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Komisijas vai Nacionālās aģentūras uzskatus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *