Aicinām jelgavniekus pieteikties praktiskā radošuma darbnīcu ciklam “Saliedēta kopiena caur radošu sadarbību kultūrā, izglītībā un uzņēmējdarbībā”

Sociālās Inovācijas Centrs īsteno projektu „Sadarbība un radošums kā ceļš uz integrāciju un sabiedrības saliedētību” (Nr.: IF/2013/1.a./5) un projekta ietvaros organizē inovatīvas radošuma darbnīcas.

Radošuma darbnīcu mērķis ir integrēt trešo valstu valstspiederīgos vietējā kopienā, iesaistot biznesa, sociālo, kultūras, izglītības un citu ideju ģenerēšanā, kompetenču praktiskā pielietojumā Jelgavā. Dalībnieki strādās komandās, ko veidos NVO, pašvaldību darbinieki, uzņēmēji, trešo valstu valstspiederīgie un uzņemošās sabiedrības pārstāvji.

Radošo darbnīcu dalībnieki komandās izstrādās vairākas mazā biznesa, sociālas, kultūras vai izglītības jomas idejas, kuru īstenošanai nav vajadzīgs būtisks starta kapitāls un kuras balstītas uz dalībnieku kompetencēm.

Radošo darbnīcu vadīs Vita Brakovska (radošo spēju aktivizēšanas apmācību vadītāja Latvijā ar vairāk kā 10 gadu pieredzi). Vairāk informācijas par lektori: http://www.zinis.lv/

Radošuma darbnīca Jelgavā notiks 26. februārī, 26.martā, 1.aprīlī (27h), dalība bez maksas.

Aicinām pieteikties, sūtot e-pastu brīvā formā uz ozola.gundega@gmail.com, norādot vārdu, uzvārdu, darbavietu, profesionālo pieredzi līdz 10. februārim.

Radošās darbnīcas tiek organizētas arī Rīgā un Cēsīs!

Seko līdzi: http://socialinnovation.lv/LV/tag/projekts-integracija-un-sabiedribas-saliedetiba/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *