Aicinām pieteikties praktiskā radošuma darbnīcu ciklam Cēsīs “Saliedēta kopiena caur radošu sadarbību kultūrā, izglītībā un uzņēmējdarbībā”

Radošuma darbnīcas Cēsīs

2014. gada 28. novembrī Sociālās Inovācijas Centrs uzsāka projekta „Sadarbība un radošums kā ceļš uz integrāciju un sabiedrības saliedētību” (Nr.: IF/2013/1.a./5) īstenošanu, kura laikā 3 Latvijas pilsētās tiek organizētas radošās darbnīcas ar mērķi integrēt trešo valstu valsts piederīgos vietējā kopienā, iesaistot biznesa, sociālo, kultūras, izglītības un citu ideju ģenerēšanā, kompetenču praktiskā pielietojumā. Pirmās radošās darbnīcas notika  Jelgavā un tajās jelgavnieki izstrādājuši 4 realizējamas biznesa idejas ar kurām tiks iepazīstināta arī plašāka sabiedrība.

Aicinām arī cēsniekus radīt un profesionāļu vadībā attīstīt savas idejas!

Praktiskā radošuma darbnīcā dalībnieki strādās komandās, ko veidos NVO, pašvaldību darbinieki, uzņēmēji, trešo valstu valsts piederīgie un uzņemošās sabiedrības pārstāvji. Radošo darbnīcu dalībnieki komandās izstrādā vairākas mazā biznesa, sociālas, kultūras vai izglītības jomas idejas, kuru īstenošanai nav vajadzīgs būtisks starta kapitāls un kuras balstītas uz dalībnieku vispusīgām kompetencēm. Jau pirmā semināra ietvaros komandas radītajām idejām radīs demo versijas un tās testēs reālā vidē, tas nozīmē – iepazīs ideju pilnveides praktiskos aspektus, nonākot tiešā saskarē ar potenciālo projekta mērķauditoriju.

Kā uzsver radošo darbnīcu vadītāja Vita Brakovska:

“Mēs spējam radīt lieliskas lietas, taču latviešos trūkst “mārketinga gēna” – spēja iet sabiedrībā un “pārdot” savu risinājumu. Tāpēc ļoti būtiska ir mācīšanās no citām kultūrām, sadarbība projektos, pieredzes apmaiņa un zināšanas, ko dalībnieki iegūs šajā darbnīcā”

Dalība radošajā darbnīcā ir BEZ MAKSAS.

Norises laiks: 30. aprīlis, 14.maijs, 21.maijs.

Norises vieta: Lielā Katrīnas iela 2, Cēsis (RPIVA, 1.auditorija)

Radošo darbnīcu vadīs Vita Brakovska (radošo spēju aktivizēšanas apmācību vadītāja Latvijā ar vairāk kā 10 gadu pieredzi). Vairāk informācijas par lektori – http://www.zinis.lv/

Pieteikšanās un sīkāka informācija Gundega Ozola (29422733, ozola.gundega@gmail.com)

Vairāk informācijas par projektu šeit.

Projekta „Sadarbība un radošums kā ceļš uz integrāciju un sabiedrības saliedētību” īstenošana tiek līdzfinansēta 75% no Eiropas Trešo valstu valsts piederīgo integrācijas fonda un 25% no valsts budžeta līdzekļiem.

Šī publikācija ir veidota ar Eiropas Trešo valstu valsts piederīgo integrācijas fonda atbalstu. Par publikācijas saturu atbild Sociālās Inovācijas Centrs. 

Foto autors: thebarrowboy, avots: flickr.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *