Aicinām sociālos un radošos uzņēmējus uz sadarbības veicināšanas semināru “RADOŠI RISINĀJUMI UZŅĒMĒJDARBĪBĀ”

Tveršana

Aicinām sociālos un radošos uzņēmējus uz sadarbības veicināšanas semināru “RADOŠI RISINĀJUMI UZŅĒMĒJDARBĪBĀ” kopstrādes telpā “Teikums” šā gada 30.janvārī!

Par semināru:
Sociālo un radošo nozaru uzņēmēju satikšanās seminārs ir vērsts uz to, lai apvienotu sociālos un radošos uzņēmumus, iedvesmotu un dotu tiem iespēju uzsākt pārrobežu sadarbību un demonstrēt labāko pieredzi un dažādus uzņēmējdarbības modeļus.
Semināra mērķis ir iniciēt jaunas sadarbības iespējas starp Latvijas un Igaunijas uzņēmumiem, iepazīstināt ar potenciālajiem sadarbības modeļiem, it īpaši valstu perifērijās, daloties pieredzē, veidojot saziņu un potenciālu pārrobežu sadarbību, izmantojot prezentācijas un moderētu iepazīšanās sesiju.
Seminārs pulcēs esošus un jaundibinātus Igaunijas un Latvijas sociālos un radošos uzņēmējus. Dalībniekiem tiks lūgts sagatavot viena slaida 2 minūšu prezentāciju iepazīstināšanai ar sevi un savu uzņēmumu; ieteicams līdzi ņemt izdales materiālus.

Reģistrācija semināram šeit: http://ej.uz/matchmakingRiga

Programma:
10:30 – 11:00 Dalībnieku reģistrācija un kafija
11:00 – 11:05 Atklāšanas uzruna: Rīgas plānošanas reģiona Administrācijas vadītājs Edgars Rantiņš
11:05 – 11:25 Iedvesmas stāsts: Solfeg.io, Creative Business Cup Latvijas nacionālās atlases pusfinālisti
11:25 – 11:45 Iedvesmas stāsts: XAOS brand īpašniece un dibinātāja, kura uzsāka savu darbu radošā biznesa inkubatorā un šobrīd kļūst arvien atpazīstamāka modes pasaulē.
11:45 – 12:05 Vita Brakovska, radošo domāšanas un inovāciju eksperte, biedrības ZINIS vadītāja, “Sociālā un radošā biznesa modeļi, kopīgais redzējums un iespējas”
12.00 – 12.30 Mervi Raudsaar, Tartu Universitātes uzņēmējdarbības doktore,” Sociālo un radošo uzņēmumu attīstība perifēros reģionos, pārrobežu sadarbība”
12:30 – 13:30 Pusdienu pārtraukums
13:30 – 15:00 Dalībnieku iepazīšanās prezentācijas
15: 00-16: 30 Sadarbību veidošanas un kontaktu apmaiņas sesija kopā ar Vitu Brakovsku
16:30 Atvadu kafija un uzkodas

Semināra valoda: angļu
Seminārs ir bezmaksas.

Seminārs ir daļa no projekta “Pārrobežu uzņēmējdarbības veicināšana sociālās un radošās industrijas nozarēs” (SOCIAL&CREATIVE), kas tiek īstenots ar sadarbības programmas “Interreg Igaunijas-Latvijaspārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020” atbalstu. Projekts tiek īstenots sadarbojoties Rīgas plānošanas reģionam (projekta vadošais partneris), Nodibinājumam “Jauno uzņēmēju centrs “Jobs&Society””, Tartu Univeritātei un Tartu Radošās industrijas centram, sadarbībā ar biedrību “Sociālās inovācijas centrs”. Projekts tiks īstenots periodā līdz 2019.gada maijam un tā laikā sociālās un radošās industrijas uzņēmumiem tiks piedāvāts piedalīties virknē pasākumu, gan pārrobežu sadarbības veidošanai, gan iespēja dalīties ar pieredzi pieredzes apmaiņas braucienos kopā ar latvijas un Igaunijas radošajiem un sociālajiem uzņēmējiem un pašvaldību pārstāvjiem, gan piedalīties 4 moduļu intensīvās apmācībās Latvijā un Igaunijā, gan piedalīties projekta noslēguma pasākumā – izstādē/gadatirgū “Sociāls un radošs” Rīgā. Vairāk informācijas par pašu projektu sekos tuvākajā laikā.

estlat_logo-footer_from_web

Jūs varētu interesēt arī sekojošais...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *