Aktīvi jaunieši tiekas Itālijā, lai diskutētu par ilgtspējīgas sabiedrības jautājumiem

No 12.marta līdz 14.martam, mazajā piejūras pilsētiņā Molfettā, Itālijā, viesojās 39 aktīvi jaunieši, skolotāji un politiķi no 11 Eiropas valstīm, lai kopā dalītos ar savām pārdomām, diskutētu un nonāktu pie vienota viedokļa. Tēmas, kuras tika apskatītas ietvēra izglītību, nodarbinātību, vidi, sociālo izolētību un iesaistīšanos.
Šis pasākums tika veidots projekta “A workshop in Sustainable Society” ietvaros un tā organizatori bija Associazione InCo(Molfetta). Projekta rezultātā tika izstrādāts vienots viedoklis par katru no iepriekš minētajām tēmām, piedāvājot uzlabojumus. Šīs pārdomas tika prezentētas Molfetta mēram Tommaso Minervini un domes pārstāvjiem, lai tālāk jauniešu idejas tiktu pārstāvētas Eiropas Parlamentā.
Šīs dienas īpašas padarīja mazpilsētas iedzīvotāju laipnie smaidi un nesteidzīgais gars, garda kafija un jūras smarža, kura ilgus gadus bija šīs vietas iedzīvotāju galvenais iztikas avots.
Paldies Erasmus+/KA3 programmai un Associazione InCo(Molfetta) par jaunatnei doto burvīgo iespēju izteikties un tikt sadzirdētiem!
 admin-ajax
Par publikācijas saturu atbild projekta koordinators un saturs ne                                                                                                                             vienmēr atspoguļo Eiropas Komisijas vai Nacionālās aģentūras uzskatus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *