Apmācību kurss jaunatnes darbiniekiem “Uni-verse-a integral life practice”

Jaunatnes darbinieks spēj iedvesmot un iedrošināt jauniešus spert nepieciešamos soļus līdzsvarotas un piepildītas dzīves virzienā. Lai spētu vadīt šo procesu, pašam darbiniekam jāspēj rast balansu savā dzīvē.  Šī mērķa vadīts, Sociālās inovācijas centrs ir uzņēmies līdera lomu projektā “Uni-verse-a integral life practice”. Šajā projektā uzsvars tiks likts uz daudzpusēju personības attīstību kā neformālās izglītības metodi, kas vecina gan personīgo, gan arī profesionālo attīstību, veidojot emocionāli un fiziski līdzsvarotu jaunatni.

“Uni-verse-a integral life practice” projekta mērķis ir radīt, pielietot, kā arī izplatīt zināšanas un prasmes, kas palīdzēs jaunatnes darbiniekiem labāk saprast, atbalstīt un iedrošināt jauniešus viņu profesionālajā ceļā, pielietojot personības attīstības un prasmīgas dzīves plānošanas metodes. Projekta laikā tiks attīstītas specifiskas prasmes un zināšanas, kas noderēs dažādos personīgās un profesionālās dzīves izaicinājumos.

Apmācību kurss ir veidots jaunatnes darbiniekiem no visām 9 projekta partneru dalībvalstīm – Latvijas, Rumānijas, Spānijas, Polijas, Igaunijas, Lietuvas, Armēnijas, Itālijas un Ukrainas. Trīs jaunatnes darbinieki no katras projekta dalībvalsts piedalīsies piecu dienu ilgā seminārā, kas norisināsies skaistajā Rāmavas muižā 2019. gada maijā. Apmācības vadīs pieredzējuši pasniedzēji ar lielu pieredzi fiziskās un emocionālās veselības, kā arī personības attīstības jautājumos.

Apmācību kursa aktivitāšu pamatā būs divas teorijas – daudzpusēja dzīves prakse, kas iekļauj fiziskas, mentālas, emocionālas un garīgas aktivitātes, kā arī teorija, kas attīsta dažādas cilvēka inteliģences puses. Vadoties pēc šīm teorijām, dalībnieki uzzinās vairāk par savu iekšējo būtību un to, kā viņu unikālās īpašības var noderēt ikdienas dzīvē un darbā. Līdz ar to, dalībnieki būs spējīgi atbalstīt jauniešus karjeras attīstībā un dzīves plāna izveidē. Jaunatnes darbinieki, kas piedalīsies apmācībās, attīstīs savu izpratni un zināšanas par daudzpusēju dzīves praksi, padziļināti izpratīs daudzpusējas attīstības nozīmi un rezultātus, kā arī mācīsies, kā rast balansu dzīvē, līdzsvarojot dažādus personīgās un profesionālās dzīves aspektus. Pēc šī kursa dalībnieki būs guvuši zināšanas par vairākām metodēm un rīkiem, kas palīdzēs darbā ar jauniešiem, iedrošinot meklēt balansu kā profesionālajā darbībā, tā arī dzīvē kopumā.

 

Vairāk informācijas par apmācībām, kā arī programmu skati šeit: Uni-verse-a integral life practice

 

Projekta partneri:

  • Sociālās inovācijas centrs, Latvija
  • Asociatia Tinerilor Cu Initiativa Civica, Rumānija
  • Fundación Canaria Insular para la Formación, el Empleo y el Desarrollo Empresarial, Spānija
  • Stowarzyszenie Projektow Miedzynarodowych “INPRO”, Polija
  • MITTETULUNDUSUHING INVOLVED, Igaunija
  • Tarptautinis bendradarbiavimo centras , Lietuva
  • Asset Based Community Development Innovation Center, Armēnija
  • Associazione Let’s Keep Learning Onlus, Itālija
  • Civic Organization “Development and Initiative”, Ukraina

admin-ajax               _vienkarss_bez_laukuma_rgb_bez_fona

Projekts “Uni-verse-a integral life practice” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *