Apmācību kurss sociālās inovācijas līderiem un tiem, kas tādus sagatavo – “Atklāj rītdienu”

Divus gadus ilgušais projekts “Atklāj rītdienu” (“Unravel Tomorrow”) tuvojas noslēgumam un mēs ar lepnumu piedāvājam ieskatīties sociālās inovācijas nākotnē caur 34 projekta ietvaros intervēto līderu – sociālo inovatoru, sociālo uzņēmēju, vadītāju, sapņotāju un dizaineru no visas Eiropas – prizmām. Balstoties uz ievākto informāciju par aktuālām tendencēm pasaulē, “Atklāj rītdienu” projekta partneri ir izveidojuši apmācību kursu jeb “ceļojumu” tiem, kuriem pandēmijas laikā nav bijusi izdevība ceļot uz tuvākām un tālākām vietām, lai mācītos un mācītu citus. Šis mācību kurss ir aktuāls gan jauniešiesm, gan pieaugušajiem,  kuri vēlas izzināt pasauli un darīt to labāku ar kopienas integrējošu projektu vai sociālās uzņēmējdarbības rīku palīdzību. Tieši šādus rīkus arī piedāvā “Aklāj rītdienu” projekts!

 

Apmācību kursu iespējams veikt no jebkuras vietas ar interneta pieslēgumu, ieteicams ērti iekārtojoties krēslā ar smaržīgas tējas krūzi. Tāpat to iespējams ātri un vienkārši integrēt jebkurā formālās un neformālās izglītības saturā, stāstot par to:

 • kas ir sistēmiskā ilgtspēja un kādas ir sistēmiskās domāšanas prasmes;
 • kā izprast “paralēlās perspektīvas” un kā atbalstīt kopienas;
 • kā izpaužas kopienas spēks un kas ir sociālais kapitāls;
 • ko nozīmē “vienkāršie prieki” un kādu apziņu mums tie dod;
 • kas ir “digitālais darvinisms” un kā tie saistās ar ilgtspējības attīstības mērķiem;
 • ko apzīmē ar “vērtīgo atkritumu” titulu un kādi ir labās prakses piemēri, kam sekot?

 

 

Bezmaksas apmācību kurss sociālajā inovācijā latviešu un angļu valodās

 • vienkārša reģistrēšanās 
 • piekļuve materiāliem jebkurā laikā
 • materiālu dažādība – pieredzes stāsti, videomateriāli, linki uz pirmavotiem, teorētiskie modeļi, aizpildāmas kanvas, vieta pierakstiem
 • tūlītējs kursa izpildes sertifikāts angļu valodā pēc novērtējuma aizpildīšanas

+ Balvu izloze !!!

 

Apgūstot apmācību kursu un aizpildot novērtējumu līdz 25.01.2021, Tev ir iespēja piedalīties balvu izlozē un laimēt vienu no 3 Netflix abonementiem trīs mēnešu periodam! Lai piedalītos izlozē, Tev jāveic 5 vienkārši soļi:

 1. Jāreģistrējas “Unravel Tomorrow” apmācību platformā ar savu vārdu un uzvārdu: https://www.unravel-tomorrow-learning.eu/,
 2. Jāapgūst 6 piedāvātos apmācību kursa moduļus angļu vai latviešu valodā,
 3. Jāaizpilda zināšanu novērtējuma tests (12 jautājumi par apmācību kursa saturu), pareizi atbildot vismaz uz 50% jautājumu,
 4. Lejupjāielādē testa izpildi apliecinošs sertifikāts,
 5. Jānosūta sertifikāts uz epasta adresi beata@socialinnovation.lv līdz 25.01.2021 (ieskaitot).

Izloze notiks  27.01.2020 tiešsaistes pasākuma, kas veltīts “Atklāj rītdienu” ceļojumam, laikā. Iesūtot novērtējuma sertifikātu līdz 25.01.2020, saņemsi linku uz tiešsaistes pasākumu, kurā varēsi padalīties ar savu pieredzi un jauniegūtajām zināšanām! Tiekamies Rītdienā!

Citi “Atklāj rītdienu” projekta materiāli:

 

Mācību ceļojums ir izveidots Eiropas Savienības neformālās izglītības programmas Eramus+ atbalstīta projekta “Atklāj rītdienu” ietvaros. Projekts ir iepriekšēja sadarbības projekta “Rītdienas zeme” (Tomorrow’s Land) turpinājums. Vairāk par “Rītdienas zeme” projekta rezultātiem vat iepazīties http://www.tomorrowsland.eu/.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *