Apmācību kurss ZTIM zinātņu skolotājiem

Aicinām pieteikties 7 skolotājus no dažādiem Latvijas reģioniem apmācību kursam, kas norisināsies no 19.-23. augustam Lūznavas muižā. Šīs apmācības paredzētas 5.-8. klašu ZTIM zinātņu skolotajiem, kas vēlas apgūt jaunas zināšanas par jaunām un inovatīvām mācību metodēm.  Apmācību mērķis ir iedrošināt pamatskolu skolotājus apgūt jaunas zināšanas un to praktisku pielietojumu ZTIM (zinātnes, tehnoloģiju, inženierijas un matemātikas; angļu valodā – STEM), kā arī gūt iemaņas darbā ar jauniem interaktīviem rīkiem, kas mācību procesu padara interesantu un skolēniem saistošu.  Mācību kursā piedalīsies skolotāji no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, turklāt seminārus un nodarbības vadīs pasniedzēji gan no Latvijas, gan ārvalstīm, tāpēc apmācību kurss tiks pasniegts angļu valodā.

Šī ir lieliska iespēja gūt ne tkai jaunas zināšanas un praktisku pieredzi darbā ar inovatīvām mācību metodēm un rīkiem, bet arī padomus un ierosinājumus, kā izvedot saistošu un interesantu mācību stundu plānu. Dalībnieki saņems piederumu komplektu, ko vēlāk varēs pielietot savās mācību stundās. (komplektā ietilpst 3D pildspalva un citas inovatīvas ierīces, kas mācību procesu padara jauniešiem interesantāku). Daloties ar savām zināšanām un iepazīstot citus skolotājus, dalībniekiem būs iespēja paplašināt profesionālo kontaktu loku, kā arī uzzināt vērtīgu citu skolotāju pieredzi.

Lai pieteiktos, lūdzam rakstīt uz epastu annija@socialinnovation.lv līdz 15.jūlijam.

Vairāk informācijas par apmācībām, kā arī plānoto programmu varat apskatīt te: STEM infopack

Šis apmācību kurss tiek organizēts projekta “Skolotāju un skolēnu STEM iemaņu attīstīšana pamatskolā” ietvaros, kas tiek īstenots, sadarbojoties partneriem no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Slovēnijas. Projekta ietvaros jau tapušas vadlīnijas par ZTIM zinātnēm pamatskolā. Vadlīnijas sastāv no trīs daļām: pirmā daļa ir orientēta uz teoriju un uzsver ZTIM nepieciešamību, otrādaļa sastāv no eksperimentiem, kurus skolotāji var pielietot savās nodarbībās, pēdējā daļā ir aprakstītas dažādas programmas un pasākumi ZTIM labās prakses attīstībai Baltijas valstīs un Slovēnijā. Projekta laikā izstrādātas arī infografikas par ZTIM nozari, iekļaujot interesantus faktus un statistikas datus par ZTIM nozares studijām un turpmākajām karjeras iespējām jauniešiem, kas izvēlēsies studēt un strādāt šajā nozarē.

Vadlīnijas varat lejuplādēt te: STEM-LV-Final-COMP

Infografikas varat lejuplādēt te: 15 Infographics Latvia COM

admin-ajax

Par publikācijas saturu atbild projekta koordinators un saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Komisijas vai Nacionālās aģentūras uzskatus.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *