Bezmaksas apmācības – diskusija “Ieskats mākslu metodēs un tehnikas speciālajā pedagoģijā”

Bezmaksas apmacibas Ieskats makslu metodes un tehnikas specialaja pedagogija

Biedrība „Sociālās Inovācijas Centrs”, realizējot Mūžizglītības programmas Leonardo Da Vinči finansētu projektu “Aizraujošie IT rīki cilvēkiem ar īpašām vajadzībām” (Fascinating ICT Tools for People with Disabilities – FIT), piedāvā divu dienu apmācības speciālajiem pedagogiem.

Projekta apraksts: Pieejamības trūkums telekomunikācijām un tehnoloģijām tiek uzskatīts par “digitālo plaisu” cilvēkiem ar īpašajām vajadzībām. FIT projekta mērķis ir attīstīt un nodrošināt IT rīku, kas sastāv no dažādiem moduļiem: izglītības uzdevumi un konsultācijas, interaktīvas filmas, semināri par mākslas terapijas u.c. Interneta portāla moduļi būs vērsti arī uz terapeitu, skolotāju un citu izglītojamo sadarbības attīstību. Projekta mērķis – IT rīku izmantošana kā terapijas veids, lai iekļautu sociālajā dzīvē un darba tirgū personas ar īpašajām vajadzībām.

Apmācības notiks: 2014. gada 26. un 27. septembrī, izstāžu zālē “Arsenāls”, Torņa ielā 1 un NVO namā, Laimdotas ielā 42, Rīgā.

Reģistrācija: Lai reģistrētos projektā, lūdzam, aizpildīt interneta vietnē pieteikuma formu. Sazināsimies ar Jums ne vēlāk kā 1 nedēļu pirms plānotajām apmācībām, lai apstiprinātu Jūsu dalību, aizpildiet sekojošu tiešsaistes formu šeit.

Lejupielādēt apmācību detalizētu aprakstu un programmu [PDF].

Ja Jums rodas jautājumi vai sarežģījumi aizpildot formu, lūdzu sazināties ar SIC atbildīgo kontaktpersonu par projektu – Renāti Lukjansku, e-pasts: renate.lukjanska@zinis.lv, mob.tālr. 28378506.

Par lektoriem:

Ieva MuktupavelaIeva Muktupāvela — divdesmit gadu pieredze darbā ar izglītojamiem, kuriem ir viegli, vidēji un smagi garīgās attīstības traucējumi. Pamatizglītība — bakalaurs izglītības zinātnē ar specializāciju mājturības un kultūras vēstures skolotājs. 2010. gadā iegūts maģistra grāds veselības aprūpē ar specializāciju drāmas terapijā. Darba pieredze speciālajā izglītībā rāda, ka, izmantojot humānistisko pieeju, kas vērsta uz katra spējam, resursiem, drāmas terapijas metodes dod pozitīvus rezultātus dažādu prasmju attīstīšanā. Skolā ar izglītojamiem strādā gan individuāli, gan grupās, kā arī veido pasākumus un iestudē dažādas izrādes.

Kontakti: bindeie@inbox.lv, tel. 26167819

Liga SarkaneLīga Sarkane — speciālā pedagoģe, ādas izstrādājumu tehnoloģe, dizainere, mākslas terapeite. Astoņpadsmit gadu pieredze speciālajā pedagoģijā, strādājot speciālajā internātpamatskolā kā arodmācības (ādas lietišķo priekšmetu izgatavošana) un mājturības skolotāja. 2009. gadā iegūts maģistra grāds veselības aprūpē ar specializāciju vizuāli plastiskās mākslas terapijā. Ir vairāku gadu pieredze mākslu metožu pielietošanā audzēkņu ar garīgās attīstības traucējumiem un dažādiem fiziskiem traucējumiem (vājredzība, kustību traucējumi) motivācijai, ieinteresēšanai, klases saliedēšanai, spēju un prasmju attīstīšanai. Pēdējos gados veidojusi un vadījusi darbu atvērtā mākslas terapijas darbnīcā speciālās internātpamatskolas vidē.

Kontakti: lisar@inbox.lv, tel. 26579135

EU_Lifelong_Learning_Programme     FIT_project_logo_small     SIC logo plain

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *