EIB institūts organizē ceturto Sociālās inovācijas turnīru

Social Innovation Tournament

EIB institūts organizē ceturto Sociālās inovācijas turnīru!

Sociālās inovācijas turnīrs veido inovatīvu ideju paaudzi un sniedz atlīdzību iniciatīvām, kuras cīnās pret sociālo atstumtību. Šis turnīrs aptver visdažādāko jomu projektus – no izglītības, veselības aprūpes un dabas vai pilsētu vidēm līdz jaunākajām tehnoloģijām, sistēmām un procesiem. Visi projekti sacenšas vispārējā kategorijā par 1. un 2. balvu attiecīgi EUR 25 000 un EUR 10 000 apmērā. Savukārt, projekti, kas saistīti ar vienlīdzīgu iespēju nodrošināšanas tēmu, īpaši uzsverot cilvēkus ar invaliditāti, varēs konkurēt īpašajā kategorijā par EUR 25 000 balvu. Papildu balvās būs arī kuponi, kuri vairākiem projektiem un to komandām dos tiesības uz pēcturnīna koučinga un/vai mentoringa pakalpojumiem.

Projekta pieteikumi jāiesniedz līdz 21. martam!

Projektu priekšlikumus var iesniegt privātpersonas vai komandas (vai, kuras uzturas) no Eiropas Savienības dalībvalstīm, kandidātvalstīm un potenciālajām kandidātvalstīm vai EBTA valstis, projektiem jātiek īstenotiem vienā vai vairākās no šīm valstīm.

Turnīrā var piedalīties bezpeļņas un peļņas organizācijas, jaunie uzņēmēji un sociālie uzņēmumi, jebkura lieluma privātā sektora uzņēmumu korporatīvās atbildības nodaļas, NVO, valsts vai pašvaldību iestādes un universitāšu kopienas.

Sīkāku informāciju par 2015. gadā sociālās inovācijas turnīrā var atrast turnīra mājas lapā.

Jūs varētu interesēt arī sekojošais...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *