Projekta “SYNERGY” starptautiskā apmācību mobilitāte Somijā 4.-8. marts

Synergy Logo

eu_flag_progrMuzizglEiropas Savienības Mūžizglītības programmas Grundtvig apakšprogrammas Partnerības projekts “SYNERGY: When Local Partners Become a European Network” starptautiskā apmācību mobilitāte Somijā 2015.gada 4.-8.martā

Biedrības „Sociālās inovācijas centrs” vietējā sadarbības tīkla organizāciju pieci pārstāvji  “SYNERGY” projekta ietvaros piedalās apmācību mobilitātē Somijā, Kokkola,  2015.gada 4.-8.martā.

Mobilitātes mērķis – nevalstiskā sektora organizāciju iesaiste sociālajā un izglītības darbā –  pieredzes iegūšanā par sociālo dienestu, izglītības iestāžu un nevalstisko organizāciju, tai skaitā, jaunatne jomā, darbu Somijā.

SYNERGY projekts apvieno piecas valstis – Latviju, Itāliju, Portugāli, Rumāniju, Somiju, lai kopīgi mācītos un uzlabotu vietējas sabiedrības dzīvi.

Vietējais partneru tīkls katrā valstī ir atšķirīgs. Portugālē tie ir sociālās institūcijas, jauniešu organizācijas un pašvaldība; Itālijā – vietējie sociālie dienesti; Somijā – jauniešu centri un pašvaldība; Rumānija – jauniešu organizācijas; Latvijā – jauniešu centri, Latvijas reģionu pašvaldības un izglītības iestādes.

Projekts SYNERGY ir Eiropas Savienības Mūžizglītības programmas GRUNDTVIG finansēts projekts, kuru Latvijā atbalsta Valsts izglītības attīstības aģentūra.

Plašāka informācija par projektu: http://project-synergy.eu vai šeit.

Informāciju sagatavoja:
Iveta Cīrule, SYNERGY koordinatore, mob. 29189748, 
socialinnovation@inbox.lv;

Par publikācijas saturu ir atbildīgs tikai un vienīgi biedrība „Sociālās inovācijas centrs”, un tā neatspoguļo Eiropas Komisijas vai Valsts izglītības attīstības aģentūras viedokli, un tās nav nekādā veidā par to atbildīgas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *