Pilsoņu aktivizēšana līdzdalības budžetēšanai – pasākums 30.09

Līdzdalības budžeta iespējošana Baltijas jūras reģionā” projekta ietvaros aicinam uz trešo starptautiskā PBbase tīkla rīkoto pasākumu 30. septembrī –  “Pilsoņu aktivizēšana līdzdalības budžetēšanai”. Īpaši aicināti ir pašvaldības iestāžu pārstāvji un komunikācijas eksperti, kas strādā ar pašvaldībām līdzdalības veicināšanas jomā.

Pasākuma gaitā Bützow pašvaldības pārstāvji (Vācija) prezentēs savu pieredzi līdzdalības budžetēšanas plānošanā un ieviešanā, iesaistot vietējās nevalstiskās organizācijas un skolas. Šo tipu organizācijas līdzdalības budžetēšanā spēlē lielu lomu, jo palīdz aktivizēt un iesaistīt tās iedzīvotāju grupas, kas ir pilsoniski mazaktīvas. Pasākumā tiks pezentēts arī Customer Journey rīks, ko iespējams pielietot ideju apkopošanas posmā, plānojot komunikāciju ar dažādām iedzīvotāju grupām. Visiem pasākuma dalībniekiem būs iespēja izmēģināt Customer Journey rīku darbībā un uzzināt vairāk par tā funkcionālām iespējām.

Pasākums notiks 30. septembrī plkst. 14:30 – 16:00 tiešsaistē un tam ir nepieciešama iepriekšēja reģistrācija: https://uni-rostock-de.zoom.us/meeting/register/u5EqcO6pqDwjH9TALCiT9J4SZJ3ih_wymInG

 

Vairāk par to, kā plānot līdzdalības budžetēšanas komunikāciju un rezultātu izplatīšanu skati šeit.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *