Iepazīsties ar “Eiropas kopstrādņu tīkla” projekta moduli “Kļūsti par uzņēmēju”

youth

“Eiropas Kopstrādņu tīkla” projekta IO2  modulis ”Kļūsti par uzņēmēju ” ir  pieejams angļu valodā šeit un latviešu valodā – šeit!

Sekojot “Eiropas kopstrādņu tīkla” projekta pasākumu plānam, tiek publicēts intelektuālais rezultāts (IO2) ar nosaukumu “Kļūsti par uzņēmēju”. Modulis sastāv no pētījuma par jauniešu vajadzībām un vēlmēm attiecībā uz uzņēmējdarbību, kā arī viņu dalības izglītojošā programmā novērtējumu. Otra moduļa daļa apraksta plānotās meistarklases, kas palīdzēs jauniešiem izstrādāt un attīstīt biznesa idejas, strādājot grupās reālā vidē – kopstrādes vietā (coworking space).

Modulis “Kļūsti par uzņēmēju” atklāj visas iespējas potenciālajiem jauniešiem uzņēmējiem gūt nepieciešamās zināšanas, biznesa kontaktus, iedvesmu, motivāciju un finansiālu atbalstu, un beidzot nākt klajā ar ilgtspējība sociālu vai biznesa ideju.

“Eiropas kopstrādņu tīkla” projekts uzsākts ar mērķi veicināt uzņēmējdarbību jauniešu vidū un uzsver iniciatīvas nozīmi nodarbinātības pieauguma sekmēšanai Eiropas Savienības dalībvalstīs, izmantojot efektīvas kopstrādes metodes (coworking) un ģenerējot jaunas, inovatīvas idejas.

 

all logos

Jūs varētu interesēt arī sekojošais...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *