PASĀKUMS | PBbase līdzdalības budžetēšanas tīklošanās pēcpusdiena 5.maijā

Pagājušā gadā Sociālās inovācijas centrs kopā ar virkni profesionālu partneru beidza darbu pie EmPaci projekta. Tā galvenie rezultāti bija veicināt kapacitāti un zināšanas, kā arī stiprināt saiknes starp pašvaldībām un to iedzīvotājiem, piedāvājot izmantošanai gatavas vadlīnijas, apmācību programmas un citus rīkus līdzdalības budžetēšanas ieviešanai. Turpinot projekta rezultātu labo ietekmi, šī gada 5.maijā norisināsies tikšanās, kurā tiks prezentēti tiešsaistes rīki līdzdalības budžetēšanai – darba paka, kurai īpašu pienesumu ar savu darbu ir veicis SIC.

Vispirms, pabeigtā EmPaci projekta IT komanda dalīsies ar tā laikā radītajiem IT risinājumiem, kas atbild uz jautājumu: “Kas ir labās prakses saistībā ar līdzdalības budžetēšanu?”. Lai atspoguļotu šos rezultātus, tiks prezentēts iespējamības matrikss, validētu atsauču arhitektūra un metode līdzdalības budžetēšanas rīku atlasei, kā arī rīku paraugi un veiksmes faktori.

Šim sekos piemēra izklāsts: Vidzemes plānošanas reģiona pārstāve stāstīts par savu trīs līmeņu līdzdalības budžetēšanas procesu un to, kā tiešsaistes vidē norisinājās pieteikumu forma un balsošana. Īpaši interesants ir fakts, ka šajā tiešsaistes pieteikuma formā tika iekļauts arī iespējamības pārbaudes rīks.

Ikkatrs dalībnieks tiek laipni aicināts vērot prezentācijas, uzdot jautājumus un apspriest prezentētos materiālus.

Reģistrācija pasākumam šeit:

https://uni-rostock-de.zoom.us/meeting/register/u5Yuf-yuqj8oHdAtXhKxZmSrGjwrM8zsBOb0


PASĀKUMA PROGRAMMA
(visi laiki norādīt Austrumeiropas vasaras laikā)

14:00 – Sveicināšana un iepazīstināšana ar PB base tīklu, kā arī tēmu “Līdzdalības budžetēšanas rīki”  (Prof. Dr. Mihaels Fellmanns, Rostokas universitāte / Vācija)

14:10 – Labākās prakses līdzdalības budžetēšanas IT rīku izmantošanā: funkcionalitāte, lietojamība un ieviešana  (Ahims Reics, Rostokas universitāte / Vācija)

14:50 – Jautājumi un atbildes

15:00 – Vidzemes plānošanas reģiona pieredzes: attīstot tieššaistes pieteikuma formu ar integrētu iespējamības pārbaudes rīku un līdzdalības budžetēšanas platforma kultūras iniciatīvām (Lienīte Priedāja-Klepere, VPR/Latvija)

15:20 – Jautājumi un atbildes

15:30 – Kopsavilkums un atvadu vārdi (Prof. Dr. Mihaels Fellmanns, Rostokas universitāte / Vācija)


Vairāk par projektu ŠEIT.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *