Mācību mobilitāte „MediActive Youth”

MEDIActiveYouth--Training-Course

Šā gada decembrī divas SIC pārstāves piedalījās jaunatnes darbinieku apmācībās par mediju lietotprasmi projekta „MediActive Youth” ietvaros Kruševacā, Serbijā.

Projekta mērķis ir paaugstināt jaunatnes darbinieku un organizāciju kapacitāti mediju lietotprasmes jomā un mediju aktivitātēs, veicināt viņu aktīvu piedalīšanos sabiedriskos procesos, kā arī veicināt mediju izmantošanu jaunatnes politikas veidošanā un stiprināt demokrātiskās vērtības Balkānu reģionā un visā Eiropā. Apmācību laikā jaunatnes organizāciju pārstāvji apguva mediju lietotprasmi (informācijas analizēšanu, kritisku novērtēšanu, filtrēšanu), mediju izmantošanu jaunatnes jomā un ziņu rakstu veidošanu.

Projektā ir iesaistīti 11 partneri – jaunatnes organizācijas no Rietumu Balkānu, Rietumeiropas un Ziemeļeiropas reģioniem – Montenegro, Albānijas, Maķedonijas, Bosnijas un Hercegovinas, Serbijas, Austrijas, Vācijas, Apvienotās Karalistes, Igaunijas un Latvijas.

IMGP0330 _majaslapai IMG_9932 IMGP0708 IMGP0143 IMG_9045 IMGP0240 IMG_9151
Šis projekts ir līdzfinansēts Erasmus + programmas KA2 Kapacitātes stiprināšana jaunatnes jomā (Rietumu Balkānu Youth Window projekts) ietvaros.

Erasmus+ Logo

Jūs varētu interesēt arī sekojošais...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *