PBbase – Līdzdalības budžetēšanas tīklošanās pēcpusdiena 16.6.2021

Sociālās inovācijas centrs ielūdz pašvaldības iestāžu, nevalstisko organizāciju pārstāvjus un visus interesentus pieteikties projekta “Līdzdalības budžeta iespējošana Baltijas jūras reģionā” (EmPaci) rīkotajā pasākumā, kas veltīts maza mēroga līdzdalības budžetēšanas jautājumiem un piemēriem Baltijas jūras reģionā. Pasākums notiks 16.jūnijā plkst 14:00-15:30 Zoom tiešsaistes platformā.

Pasākumu atklās EmPaci projekta partneri un “PBbase” tīkla līderi no Somijas – Dr. Lotta Maria Sinervo no Tampere Universitātes, uzstāsies pieredzējuši līdzdalības budžetēšanas eksperti no Lietuvas un Somijas.

Reģistrēties pasākumam iespējams šeit līdz 14.jūnijam ieskaitot: https://forms.gle/fDCkYgvbb9LtBfNd6

Pasākuma programma

14.00 Atklāšana,  Lotta-Maria Sinervo (Tamperes Universitāte)

14.05 Pētot maza mēroga līdzdalības budžetēšanu, Pauliina Lehtonen (Tamperes Universitāte)

14.30 Līdzdalības budžetēšanas pieredze Rietavas pašvalībā Lietuvā, Laima Dockevičienė and Rasa Baliulevičienė (Rietavas Tūrisma un biznesa informācijas centrs)

14.45 Līdzdalības budžetēšama attālā un mazapdzīvotā Inari pašvaldībā Somijā, Verena Kortelainen (Inari dome)

15.00 Apspriede

15.30 Pasākuma noslēgums

Lai uzzinātu vairāk par EmPaci projektu, seko līdzi jaunumiem mājaslapā www.empaci.eu. EmPaci projekta mērķis ir iedrošināt vairāk pašvaldību un pilsoņu iesaistīties līdzdalības budžetēšanā, uzlabojot pašvaldību kapacitāti, starptautisku sadarbību un sadarbību starp pašvaldībām un pilsoņiem visā Baltijas jūras reģionā. Līdzdalības budžetēša ir demokrātisks lēmumu pieņemšanas process, kurā ikviens iedzīvotājs var piedalīties pašvaldības vai valsts budžeta plānošanā un ieviešanā. Ja esi ieinteresēts saņemt atbalstu sava līdzdalības budžeta iniciatīvas attīstīšanai, sazinies  ar savas valsts vai tuvāko EmPaci partneri. Vairāk par projektu var uzzināt www.empaci.eu tiešsaistes vietnē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *