Projekts “My Kitchen is Your Kitchen!”

Projekta kopsavilkums

Projekts “My Kitchen is Your Kitchen!” ir izstrādāts ar Erasmus+ programmas atbalstu ar mērķi uzlabot integrāciju un toleranci starp projektā iesaistītajām valstīm, kā arī sniegt pozitīvu ieguldījumu jauniešu nodarbinātības veicināšanai.


Projekta mērķi

  • Veicināt dalībniekos lielāku izpratni par dažādām kultūrām, savstarpēju cieņu un toleranci, kā integrāciju un aktīvu pilsoniskumu;
  • Dot iespēju dalībniekiem aktīvi piedalīties publiskā pasākumā, lai bagātinātu savas prasmes / kompetences, kā arī to piedalīties mācību procesā, palielinot savu konkurētspēju darba tirgū;
  • Sniegt dalībniekiem iespēju iepazīt labās prakses piemērus par dažādām aktīvās pilsonības realitātēm.

 

Projekta aktivitātes

Jauniešu apmaiņas projekts ilgs sešas dienas, kuru laikā tiks realizētas aktivitātes kontekstā ar integrāciju, personisko un profesionālo pilnveidošanos, kultūras atšķirībām, izmantojot tradicionālo virtuvi un audiovizuālos rīkus rezultātu izplatīšanai. Apmācību laikā tiks izmantotas neformālās izglītības metodes, mācīšanās darot, lomu spēles, simulācijas, apaļie galdi un koplietošanas iespējas.
Pirmā aktivitāte Palermo, Itālijā notika no 12. līdz 13.jūlijam, kuras laikā jauniešu grupu līderi tikās, lai iepazītu viens otru un kopīgi izstrādātu jauniešu apmaiņas pasākuma programmu.

No 1. līdz 8. septembrim Palermo, Itālijā notiks jauniešu apmācības, kurās piedalīties jaunieši no 6 valstīm (Ungārija, Itālija, Latvija, Slovēnija, Spānija un Zviedrija) – 4 dalībnieki no katras valsts un katras jauniešu grupas līderis.

Partneri

Koordinējošā organizācija:

Partnerorganizācijas:

 

Erasmus+ Logo

Projekts tiek finansēts Erasmus+ programmas ietvaros. Par projekta saturu atbild tā realizētājs un tas neatspoguļo Eiropas Komisijas vai Valsts izglītības un attīstības aģentūras viedokli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *