Iedvesmojoša vizīte Polijā projekta LEVEL UP! ietvaros

LEVEL UP! projekta ietvaros Beata un Ieva apmeklēja t.s. Tri-pilsētu (Tricity), kas sastāv no Gdaņskas, Sopotas un Gdiņas. Viņām bija iespēja saikties ar virkni vietējo iniciatīvu un pārstāvju no vietējām pašvaldībām. Šīs vizītes bija patiesi iedvesmojošas un nākotnē noderēs gan jaunu projektu izveidē, gan meklējot jaunus sadarbības partnerus. Tikmēr projekta partneri plāno iekšējās izvērtēšanas aktivitātes, lai par projekta norisi tālāk diskutētu tikšanās reizēs aptuveni pēc mēneša Sopotā un Valensijā.

Pagājušā nedēļā, 25.-27.oktobrī, norisinājās sestā projekta partneru tikšanās ar dalībniekiem no Polijas, Spānijas un Latvijas. Tā bija otrā klātienes tikšanās Covid-19 ēnā, un tās norise bija iespējama tikai pateicoties īpašajiem iesaistīto organizāciju pūliņiem. Tās laikā apmeklējām un mainījāmies iespaidiem ar Polish Economic Society Gdaņskas nodaļas pārstāvjiem, UrbanLab Gdynia, Gdaņskas talantu attīstības centru (kas ir nodarbinātības aģentūras daļa), Exchanger – Youth Center for Social Innovation and Design, kā arī Gdaņskas Domes sociālās attīstības departamenta sadarbības daļu.

Šī bija pirmā tikšanās, kuras galvenais mērķis bija dalīties pieredzēs (kombinācijā ar partner un aicināto ekspertu prezentācijām un vizītēm organizācijās) un to organizēja Polish Economic Society. Šajā trīs dienu pasākumā notika atvērtas diskusijas starp partneriem un arī uzaicinātajiem speciālistiem, mācoties par apmeklēto organizāciju ikdienas darbu un saistību ar Eiropas projektiem. Vadmotīvs šajā reizē bija uzsvērt zinātnes un izglītības institūciju sadarbību ar vietējo valdību un nevalstisko sektoru sociālās aktivizēšanas un atbalsta veicināšanai virknē sabiedrības grupu.

Lūkojoties nākotnē, projekta partneri plāno nākamās vizītes, kas notiks Sopotā un uzreiz pēc tam arī Valensijā. To laikā tiks apsvērtas tālākās projekta ietvaros veicamās darbības organizāciju iekšienē un, līdzīgi kā šajā Polijas vizītē, pieredzes apmaiņa no Associacion Con Valores ikdienas darbiem un sadarbībām vietējā līmenī.

Lasi vairāk par projektu šeit: LevelUp! Project Launched to Exchange Good Practices


Šī publikācija ir sagatavota projekta LevelUp! Nr.2020-1-PL01-KA204-082188 ietvaros. Tajā atspoguļotie viedokļi ir autora atbildība un neatspoguļo Eiropas Komisijas oficiālo nostāju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *