Jauna projekta uzsākšana – “Uzņēmīgas domāšanas attīstīšanas jaunatnes sektorā”

287427a059aaa71cc8d42180d3282ae6
Septembra beigās Rīgā  veiksmīgi tika novadīta pirmā  “Uzņēmīgas domāšanas attīstīšanas jaunatnes sektorā (ENT-MIND)” projekta sapulce un ir sācies aktīvs darbs pie projekta īstenošanas. Gada laikā projektu īstenos Sociālās inovācijas centrs un Latvijas Jauno uzņēmēju centrs “Jobs&Society” no Latvijas, XAMK Universitāte no Somijas (vadošais partneris), Inovacijų biuras no Lietuvas un Nordic Association for Social Innovation no Zviedrijas.

Projekta mērķis ir pētījums par uzņēmējdarbības kultūras un domāšanas veicināšanu jauniešu vidū Baltijas jūras reģiona valstīs, izstrādājot  projekta pieteikumu jaunu metožu un rīku ieviešanai, lai veicinātu uzņēmīgas domāšanas nepieciešamo prasmju apgūšanu. ENT-MIND projekts tiek realizēts atbilstoši Eiropas Savienības stratēģijas Baltijas jūras reģionam prioritātēm un to finansē Seed Money Facility instruments.

Plānotie ENT-MIND projekta rezultāti ir:

  • Pētījums par uzņēmēja domāšanas atbalsta instrumentiem Baltijas jūras reģionā –  izglītības atbalsta programmas, projekti un jaunatnes viedoklis;
  • Galvenais projekta plāns – projekta plāna izveide ar galvenajām idejām, kas tiks veidotas darba paketēs;
  • Nākotnes finansēšanas iespējas.

Realizētais projekts  paredz izprast esošo situāciju tieši ar uzņēmējdarbību saistītā domāšanas jomā, izprotot jauniešu uzņēmēju motīvus.

seed money fac

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *