Jauniešu darbnīca projekta “My voice matters” ietvaros Lietuvā

  • Project: My Voice Matters - Vilnius
  • Project: My Voice Matters - Work on the project
  • Project: My Voice Matters - Different moments
  • Project: My Voice Matters - Marijampole
  • Project: My Voice Matters - Project participants

Savos iespaidos dalās projekta dalībniece Jekaterina Andrejeva:

Nedēļa Lietuvā man bija jauna un tiešām ļoti vērtīga pieredze. Piedalīšanās projektā “My voice matters” Marijampolē pavēra jaunu skatījumu uz dažādiem jauniešiem aktuālajiem jautājumiem, ikdienas dzīvi un izdevās satikt arī jaukus, atsaucīgus un iedvesmojošus cilvēkus. Šī bija mana pirmā pieredze šāda veida projektā. Esmu ļoti par to priecīga un ne mirkli nenožēloju, ka uzdrošinājos tajā piedalīties!

Visas dienas bija saplānotas, un tajās notika lekcijas, debates, grupu darbi, izklaidējošās spēles un citas aktivitātes, kā piemērām Lietuvas, Polijas, Igaunijas un Latvijas nacionālie vakari, kur katras valsts dalībnieki iepazīstināja citus ar savu valsti. Notika arī talantu šovs, kurā katrs parādīja savu īpašo talantu.

Lekcija „Happy and healthy life” bija ļoti saistoša, kurā varēja gūt motivāciju un iedvesmu. Kā arī man ļoti patika lekcija par „Youth power”, kurā lektors prata raisīt saistošas diskusijas un prasmīgi izmantot neformālās izglītības metodes.

Kā arī ekskursija uz Viļņu sniedza iespēju apmeklēt ISM universitāti un gūt priekšstatu par to, kā top jaunas biznesa idejas Lietuvas galvaspilsētā. Pēc tam guvām atelpu uz īsu brīdi, lai pastaigātu pa Viļņu un iegādāties skaistus suvenīrus.

Man patika piedalīties debatēs par Eiropas savienības jautājumiem un uzlabot savas runāšanas prasmes angļu valodā. Kopumā nedēļas garumā praktizēšanās runāt angļu valodā man bija liels ieguvums.

Esmu pateicīga par iespēju piedalīties projektā “My voice matters” Lietuvā un paldies visiem, kas padarīja šī projekta norises laiku brīnišķīgu!

Vairāk par projektu: www.myvoicematters.lt

Jūs varētu interesēt arī sekojošais...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *