Kā izmainīt pasauli – Coursera kurss no Veslejanas Universitātes

Laika periods: 6 nedēļas
Darba laiks nedēļā: 3-5 stundas
Valoda: Angļu ar subtitriem angļu valodā

Par šo kursu

Kursa „Kā izmainīt pasauli” pirmsākumi ir meklējami Sociālā Labuma samitā, kas notika 92. Street Y Ņujorkā. Sammits pulcēja vienus no pasaulē radošākajiem uzņēmējiem, rakstniekiem , akadēmiķiem un politiskajiem līderiem, lai apspriestu veidus, kā inovatīva domāšana un tehnoloģijas var palīdzēt risināt aktuālākās pasaules problēmas. Mēs sāksim ar runām, paneļiem un sarunām no minētā samita, pievienojot lekcijas, tiešsaistes diskusiju grupas, hangouts un lasāmos materiālus, lai izpētītu politiskos, tehnoloģiskos un vides jautājumus plašākā akadēmiskās un vēstures kontekstā. Pēc tam mēs kopā atklāsim, kādus pasākumus var veikt, lai kaut ko mainītu.

Kursa programma

„Kā izmainīt pasauli” pēta, kā mēs varam attīstīt “sociālos labumus” un izmantot tos, lai izveidotu pakāpenisko izmaiņu tīklus. Nodarbībās tiks pētīta “sociālo labumu” nozīme, un tad tiks aplūkoti šādi jautājumi: nabadzība un filantropija; klimata pārmaiņas un ilgtspējība; sievietes, izglītība un sociālās pārmaiņas; sociālie tīkli, izglītība un aktīvisms. Katra nedēļa tiks strukturēta ap sekojošajiem jautājumiem: 1. Ko mēs zinām? 2. Kāpēc mūs tas varētu rūpēt? 3. Ko mēs varam darīt?

Kursa beigās studentiem ir jābūt skaidrai izpratnei par šiem globālajiem jautājumiem, un viņiem būtu jāizstrādā sadarbības stratēģijas ar citiem, lai sāktu šos jautājumus risināt. Mūsu mērķis ir vienkāršs un drosmīgs: salikt kopā faktus, enerģiju un darbības, lai kaut ko reāli mainītu, risinot dažas no aktuālākajām problēmām, ar kurām saskaras mūsdienu pasaule.

1. nedēļa: Kas ir „sociālie labumi”? No kopgalda līdz morālajām revolūcijām
2. nedēļa: Nabadzība, labklājība un pabalsts
3. nedēļa: Klimata pārmaiņas un ilgtspēja
4. nedēļa: Slimība un globālā medicīniskā aprūpe
5. nedēļa: Sievietes, izglītība un sociālās pārmaiņas
6. nedēļa: Izglītība, sociālie tīkli un aktīvisms

Jūs varētu interesēt arī sekojošais...

1 Atbilde

  1. Abraham P. Conneh saka:

    I am very much interested in taking this course because it aligns very well with my vision as an educator in Liberia. I seek to help change the world through poverty reduction gender mainstreaming and useful education. Thanks for creating this opportunity for busy people like us.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *