Labāko pēddziņu konkurss finiša taisnē!

Dzenam pēdas

Vai zinājāt, ka viens no vecākajiem Liepājas metālkonstrukcijas tiltiem – Oskara Kalpaka tilts ir projektēts pēc franču inženiera A.G.Eifela skices? Vai zinājāt, ka 1812. gadā Krāslavā bijis Napoleona Bonaparta karaspēks? Jā, pateicoties izcilām pēddziņu komandām, kas piedalās skolēnu konkursā “Eiropas pēdas Latvijā”, esam uzzinājuši daudz interesantu faktu.

Konkursa “Eiropas pēdas Latvijā” mērķis ir radošā, mūsdienīgā un interaktīvā veidā veicināt jauniešu savstarpējo sadarbību, meklējot ES dalībvalstu pēdas Latvijā – kultūrā, vēsturē, zinātnē, arhitektūrā, uzņēmējdarbībā, dabā. Piedaloties konkursā, katra komanda veidoja video par savā pilsētā redzamajām Eiropas pēdām, kā arī piedalījās erudīcijas konkursā par Eiropas Savienību.

Konkursa finālā 5.decembrī plkst. 13 00 ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, tiksies piecas spēcīgākās komandas – Rīgas 15.vidusskola, Liepājas A.Puškina 2.vidusskola, Krāslavas Varavīksnes vidusskola, Daugavpils Valsts ģimnāzija un Daugavpils Krievu vidusskola – licejs. Finālā komandas cīnīsies par ievērojamu balvu fondu: 1. vietas ieguvēji saņems planšetdatorus, 2., 3.vietas ieguvēji – go pro kameras.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *