Liepājā, Ludzā un Rīgā sākas latviešu valodas apguves kursi trešo valstu valstspiederīgajiem

Pateicoties projektam „Sadarbība un radošums kā ceļš uz integrāciju un sabiedrības saliedētību” (Nr.: IF/2013/1.a./5), sākot ar šī gada 1. februāri 60 trešo valstu valstspiederīgie Liepājā, Ludzā un Rīgā bez maksas varēs papildināt savas latviešu valodas zināšanas 120 stundu latviešu valodas apguves kursos. Latviešu valoda tiks apgūta izmantojot komunikatīvo pieeju mācību procesam – mērķtiecīgi organizētā valodas mācību procesā tiks pilnveidotas visas saziņas prasmes. 120 stundu programmā ietverts valodas apguvēja prasmēm, spējām, zināšanām, vajadzībām un interesēm piemērots mācību saturs. Izmantojot autentiskai saziņai atbilstošu valodu, mācību procesā tiks veicināta tiešā saskarsme, sadarbīga mācīšanās un valodas apguvēja aktīva līdzdalība mācību mērķu sasniegšanā.

Latviešu valodas apguve ir priekšnosacījums trešo valstu valstspiederīgo veiksmīgai integrācijai Latvijā, nodrošinot iespēju aktīvi iesaistīties sabiedriskajā dzīvē, kā arī nodrošinot profesionālo izaugsmi.

Vēlam veiksmi!

Projekta „Sadarbība un radošums kā ceļš uz integrāciju un sabiedrības saliedētību” īstenošana tiek līdzfinansēta 75% no Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda un 25% no valsts budžeta līdzekļiem.

Šī publikācija ir veidota ar Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda atbalstu.

Par publikācijas saturu atbild Sociālās Inovācijas Centrs. 

Projekta „Sadarbība un radošums kā ceļš uz integrāciju un sabiedrības saliedētību” vadītāja ir Anna Pavlina, e-pasts: anna.pavlina@gmail.com

Foto (c): no Flickr.com, UBC Library Communication

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *