Noslēdzies pieredzes apmaiņas projekts vecāku atbalsta jomā “Parenting: Innov’Actions”

Preses relīze

21.08.2018.

Projekts Parenting: Innov’Actions tika īstenots Erasmus+ KA2 Programmas Stratēģiskās partnerības pieaugušo izglītības sektorā ietvaros un ilga 2 gadus.

Tveršana4

Projekta vadošais partneris: Fédération Régionale Familles Rurales des Pays de la Loire, Francija

projekta mērķis bija novērtēt partnervalstu pieredzi vecāku atbalsta jomā, identificēt labās pieredzes un ieviest inovatīvas metodes vecāku atbalsta darbībām, kā arī paaugstināt projekta partnerorganizāciju kapacitāti jomā, stiprināt iniciatīvu un inovatīvu risinājumu meklēšanu.

Projekta laikā tika vētīta Francijas, Portugāles, Lietuvas un Latvijas pieredze vecāku atbalsta jomā, identificējot un analizējot dažādus piemērus un to iespējamību ieviest citās valstīs. Tāpat tika rīkotas nacionālās sesijas ar jomas speciālistiem, lai identificētu konkrētas rīcības, aktivitātes, kas tiek izmantotas vecāku atbalstam, īpaši ārpusskolas sektorā, vecāku izglītošanas jomā, vienlaikus identificējot būtiskākās problēmas, kuru risināšanai līdz šim nav pievērsta pietiekoša uzmanība. Rezultātā ir izstrādāts informatīvais materiāls   “Labās prakses piemēru ceļvedis”.

Tveršana1

Šajā ceļvedī iespējams ne tikai iepazīties ar katras valsts situācijas apkopojumu un pieredzi vecāku atbalsta jomā, bet arī piekļūt mācību materiāliem, kas tika izmantoti partnerorganizāciju starptautiskājās apmācībās Portugālē pērnā gada oktobrī:
Vērtību piedāvājums un alternatīvā komunikācija:

Tveršana3

Sociālā inovācija, biznesa modelēšana:

Tveršana2

Projekta identifikācijas numurs: 2016-1-FR01-KA204-024196

Projekta partneri:

  1. Fédération Régionale Familles Rurales des Pays de la Loire, Francija
  2. Skudutiskio Akademija, Lietuva
  3. Casa Do Povo Messines, Portugāle
  4. Social Innovation Center, Latvija

Nacionālā projekta vadītāja Latvijā : Anita Stirāne

Kontakti : anita.stirane@socialinnovation.lv

info@socialinnovation.lv

erasmus_plus_logo

Par publikācijas saturu atbild projekta vadītājs, un tas ne vienmēr atspoguļo Eiropas Komisijas vai nacionālās aģentūras viedokli.

 

Jūs varētu interesēt arī sekojošais...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *