Notikušo valodu kursu programma sabiedrības integrācijas projekta “Sadarbība un radošums kā ceļš uz integrāciju un sabiedrības saliedētību” ietvaros

Valodu kursu programma

No 2014. gada 28. novembra līdz 2015. gada 30. jūnijam  Sociālās Inovācijas Centrs īstenoja sabiedrības integrācijas projektu  “Sadarbība un radošums kā ceļš uz integrāciju un sabiedrības saliedētību” (Nr.: IF/2013/1.a./5).

Projekta ietvaros tika realizētas 3 aktivitātes, ieskaitot valodas un integrācijas kursi trīs Latvijas reģionos, apmācot 79 trešo valstu valstspiederīgos (120 h mācību programma). Grupas tika organizētas Liepājā, Ludzā un Rīgā. Kursu noslēguma latviešu valodas eksāmenu kārtoja 37 cilvēki, no kuriem A1 valodas pakāpi ieguvuši 6 kursu dalībnieki, A2 10 dalībnieki, B1 5 dalībnieki, B2 viens dalībnieks, C1 3 dalībnieki, C2 viens dalībnieks.

Organizēto valodas kursu programmu var apskatīt zemāk (kopsavilkums lejupielādēšanai, PDF):

Projekta „Sadarbība un radošums kā ceļš uz integrāciju un sabiedrības saliedētību” īstenošana tiek līdzfinansēta 75% no Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda un 25% no valsts budžeta līdzekļiem.

Šī publikācija ir veidota ar Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda atbalstu. Par publikācijas saturu atbild Sociālās Inovācijas Centrs. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *