Piesaki savu ideju jauniešu iniciatīvu konkursam!

iniciativukonkursplakats_2016

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (IKSD) izsludina jauniešu iniciatīvu konkursu, kurā var piedalīties Rīgas jaunieši vai jauniešu grupas vecumā no 13 līdz 20 gadiem un gūt finansiālu atbalstu 300€ apmērā.

Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt jauniešu iniciatīvas, kuras veicina Rīgas jauniešu iekļaušanos pilsētas kultūras, sporta un izglītības procesos, sekmējot viņu fiziskās aktivitātes, vērtīborientāciju un aktīvu līdzdalību.

Iniciatīvu projekti iesniedzami IKSD Klientu apkalpošanas centrā Kr. Valdemāra ielā 5, 2.stāvā (ieeja no Kr. Valdemāra ielas) līdz 2016.gada 28. septembrim (plkst. 16.00). Vienlaikus to elektroniskā kopija jānosūta uz e-pastu jolanta.sondore@riga.lv

Konkursa nolikums un pieteikuma formas pieejamas: http://www.kopnica.lv/lv/jauniesu_iniciativas/

Konkursa ietvaros tiks atbalstītas šādas aktivitātes:
1. neformālās mācīšanās aktivitātes un pasākumi;
2. āra dzīves aktivitātes;
3. jauniešu iesaiste brīvprātīgajā darbā;
4. fiziskās aktivitātes, kas neprasa mērķtiecīgu, ilglaicīgu iepriekšējo sagatavotību attiecīgajā sporta veidā (piemēram, atklātie treniņi, amatierturnīri, utt.);
5. radoša pašizpausme (piemēram, radošās darbnīcas, improvizācijas teātra nodarbības, izstāžu veidošana).

“Šī projekta ietvaros ir vērtīgi īstenot savus sapņus, kuru pilnveidošanai ir kādi aizspriedumi vai bailes par plānotajiem izdevumiem. Projekts dod iespēju izmēģināt to, kas var sniegt jaunus priekšstatus un pieredzi kādā jomā. Tā kā mana aizraušanās ir māksla, pēdējos gados radās interese par 3D ielu optiskās ilūzijas zīmējumemi. Šis projekts deva iespēju īstenot mana 3D zīmējuma tapšanu un publikas (jaunieši, bērni un pieaugušie) iepazīstināšanu klātienē. Gan es, gan iesaistīties draugi izjuta gandarījumu par dalību projektā un ir prieks, ka Rīgas jauniešu centrs “Kaņieris” organizē šādu projektu!” tā par iniciatīvu konkursa iespējām projekta „Citādas klasītes” īstenotāja Elīna Lāce.

Darbnīca par iniciatīvu projektu ideju radīšanu un pieteikumu aizpildīšanu notiks 15.septembrī plkst. 16.00 Rīgas jauniešu centrā „Kaņieris” (Kaņiera iela 15).

Visi iesniegtie projekti to autoriem klātienē būs jāprezentē konkursa komisijai 5.oktobrī plkst. 16.00 Rīgas jauniešu centrā „Kaņieris” (Kaņiera iela 15).

Konsultācijas ir iespējams saņemt, vēršoties pie Rīgas jauniešu centra „Kaņieris” projektu koordinatores Jolantas Sondores (28212737).

Rīgas jauniešu centrs „Kaņieris” ir iespēju telpa Rīgas jauniešiem un viņu organizācijām, kur gūt zināšanas, prasmes un veidot savstarpējo sadarbību. Jauniešu centra uzdevums ir radīt un ikdienā uzturēt iekļaujošu, labvēlīgu un sadarbībai atvērtu vidi. “Kaņiera” motors ir Rīgas jaunatnes organizācijas, to vajadzības un izaicinājumi attīstībai. 2015.gadā RJC “Kaņieris” ir notikuši 357 pasākumi un īstenotas 17 jauniešu iniciatīvas Rīgā. www.kopnica.lv

Jūs varētu interesēt arī sekojošais...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *