Piesakies! Darbnīca-apmācība jauniešiem par informācijas pieejamību.

Projekta  “Pilsoniskās sabiedrības tiesību stiprināšana, veicinot  publiskās informācijas pieejamību Eiropas jaunatnei” ietvaros tiek rīkota darbnīca-apmācība par informācijas pieejamību, tiesībām pieprasīt informāciju no dažādām institūcijām – no skolas līdz pat valsts iestādēm. Pasākums notiks 25. aprīlī Eiropas Savienības mājā. Dalībniekiem būs iespēja uzzināt vairāk par informācijas pieprasīšanu, gūt ieskatu par līdzdalības budžeta konceptu, kā arī, strādājot komandās, izveidot interesantus informatīvus materiālus par informācijas pieprasīšanu un pieejamību Latvijā. Katram dalībniekam par dalību apmācībās un darbnīcā dāvināsim kino biļetes, un labākajām komandām balvā dāvanu kartes aktīvai atpūtai!

Pasākuma programmu skaties šeit: Programma 25.aprīlis

Reģistrējies pasākumam šeit: https://ej.uz/bhr6 

 

Vairāk par projektu  “Pilsoniskās sabiedrības tiesību stiprināšana, veicinot  publiskās informācijas pieejamību Eiropas jaunatnei” lasi šeit: http://socialinnovation.lv/LV/new-project-for-civic-participation-of-the-youth-sia4y/ 

images      vienkrsu_cmyk-45

 

Projekts tiek īstenots sadarbībā ar Kultūras ministriju projekta „Eiropas Kopienas iniciatīvas projektu un pasākumu īstenošana” un apakšprogrammas „Sabiedrības saliedētības pasākumi” ietvaros.

 

Par publikācijas saturu atbild projekta koordinators un saturs ne                                                                                                                             vienmēr atspoguļo Eiropas Komisijas vai Nacionālās aģentūras uzskatus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *