Piesakies Labās gribas uzņēmējs 2015

MTG TV Latvia un Reach for Change meklē Labās gribas uzņēmējus, lai sniegtu finansiālu atbalstu labākajai idejai.

MTG TV Latvia kanāli TV3 un 3+ kopā ar bezpeļņas organizāciju Reach for Change otro gadu pēc kārtas īsteno sociālo projektu Labās gribas uzņēmējs 2015. Projekta mērķis ir atrast cilvēkus, kuru idejas spēj padarīt bērnu pasauli labāku, un palīdzēt šiem cilvēkiem pārvērst idejas veiksmīgā biznesā.

MTG TV Latvia ieviestais projekts Labās gribas uzņēmējs ir iecere, kuras laikā ir vēlme sniegt atbalstu bezpeļņas organizācijām un personām, kas piedāvā ieviest inovatīvus risinājumus Latvijā dzīvojošo bērnu un pusaudžu problēmām. Īstenojot projektu Labās gribas uzņēmējs, MTG TV Latvia kanāli TV3 un 3+ vēlas palīdzēt labu ideju autoriem, sniedzot finansiālu atbalstu 15 000 eiro apmērā uz vienu gadu Reach for Change incubatora programmu, ka arī mediju grupas pieredzējušo darbinieku zināšanas un atbalstu sociālās uzņēmējdarbības uzsākšanai, publicitāti MTG TV Latvia ietvaros.

No 23. jūlija, ikviens, kuram ir idejas, kā veicināt bērnu labklājību, un kurš vēlas savus nodomus realizēt sociālā uzņēmējdarbībā, aicināts pieteikties mājaslapā www.labasgribasuznemejs.lv. Pieteikumi projektam Labās gribas uzņēmējs tiks gaidīti līdz 3. septembrim. MTG TV Latvia kanālu TV3 un 3+ pārstāvji un Reach for Change komanda izvērtēs visus saņemtos iesniegumus, atlasot līdz 10 labākajām idejām, kuras tālāk tiks nodotas ekspertu vērtējumam. Ekspertu rokās tiks atstāts lēmums, kuras idejas un to pārstāvjus virzīt tālāk uz finālu. Fināla laikā būs iespēja tikties ar žūrijas komisiju un ekspertiem klātienē, lai tiem klāstītu savu ieceri, pārrunātu biznesa plānu un iespējamo attīstību. Viens no visiem finālistiem saņems uz vienu gadu finansiālu atbalstu 15 000 eiro apmērā. Savukārt pārējiem būs iespēja izmantot projekta īstenotāju ekspertu padomus, lai savu ieceri pārvērstu veiksmīgā sociālā uzņēmējdarbībā

Jūs varētu interesēt arī sekojošais...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *