Pasākums “Kopstrāde Latvijā – izaicinājumi un iespējas”

coworking

Sociālās inovācijas centrs aicina visus interesentus uz pasākumu “Kopstrāde Latvijā – izaicinājumi un iespējas” (“Coworking in Latvia – challenges and possibilities”) šī gada 13. septembrī, kas veltīts kopstrādņu tīkla izveides un sekmīgas darbības iespējām Latvijā.

Pasākums norisināsies Days Hotel Riga konferenču telpās un tajā uzstāsies pašmāju nevalstisko organizāciju un pašvaldību pārstāvji, kas dalīsies zināšanās un pieredzē par veiksmīgu sadarbību kopstrādes sekmēšanai, kā arī tiks demonstrētas mūsu ārzemju partneru video-prezentācijas par kopstrādes veiksmes piemēriem ārvalstīs. Pasākuma dalībnieki varēs dalīties ar savām idejām diskusijas laikā.
Īpaši tiek aicināti uz pasākumu pašvaldību, nevalstisko organizāciju un jauniešu organizāciju pārstāvji, lai papildinātus zināšanas un pieredzi kopstrādes attīstīšanā un popularizēšanā savā pašvaldībā/novadā.
Noslēgumā, iepriekš reģistrējoties, ir iespēja apmeklēt “DarbaVietas” telpas un iepazīties ar to priekšrocībām. Detalizēta pasākuma programma skatāma pielikumā.

Pasākuma valodas: latviešu un angļu.
Sākums 9:30.

Adrese: Days Hotel Riga, Brīvības iela 199c, Rīga

PIETEIKŠANĀS PASĀKUMAM ŠEIT: https://goo.gl/glFbLf

Vairāk informācijas par projektu “Eiropas Kopstrādņu tīkls” atradīsi mūsu vietnē: http://socialinnovation.lv/LV/eiropas-kopstradnu-tikls/

Ja rodas papildus jautājumi, droši sazinies ar mums pa e-pastu: renate@socialinnovation.lv.

Tiekamies 13.septembrī Days Hotel Riga!

Projekta pasākuma prezentācijas

Atklāšanas runa un ievads par projektu un tā rezultātiem; pētījuma datu  “Salīdzinošā kopstrādes modeļu analīze privātajā,
valsts un nevalstiskajā sektorā” prezentēšana (Renāte Lukjanska, valdes priekšsēdētāja, Sociālās inovācijas centrs) latviešu valodā – šeit.

Video prezentācija “Pašvaldības  loma un iesaiste kopstrādes izstrādē – Zadaras pilsēta” (Zadaras pašvaldība un Zadaras reģionālās attīstības aģentūra – ZADRA NOVA).
(Renata Marusic, Josip Milic, Sime Erlic ) angļu valodā –  pieejams šeit  – https://youtu.be/hq5yhm4IfCQ

”DarbaVieta” pārstāves  prezentācija “Kopstrāde – eespējas nevalstiskā sektora” (Kristīne Zamurajeva, DarbaVieta – līdzdibinātāja) latviešu valodā – šeit.

Cēsu pašvaldības pārstāves prezentācija ”Pašvaldības loma kopstrādes atbalstā  pašvaldībā ” (Dita Trapenciere,  Koprades māja Skolas iela6 vadītāja) latviešu valodā  – šeit.

Video prezentācija “Kopstrāde Lietuvā” (Mindaugas Danys, HUB Vilnius līdzdibinātājs) angļu valodā – skatīt zemāk.

Projekta pasākuma video

Pasākuma video  latviešu valodā :

 

 

Projekta rezultāti

Pētījums “Salīdzinošā kopstrādes modeļu analīze privātajā,valsts un nevalstiskajā sektorā”” angļu valodā pieejams šeit, latviešu valodā pieejams šeit.

Apmācību modulis “Kļūsti par uzņēmēju” latviešu valodā pieejams šeit.

Vadlīnijas “Kā organizēt kopstrādes pasākumu jauniešiem” latviešu valodā pieejamas šeit.

logos

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *