Pievienojieties Ietekmes tūrei – Ziemeļnieki dodas uz SoCap14 un tālāk

Sekojošajās nedēļās pasākuma organizatori un dalībnieki dalīsies ar unikālu saturu un veidos sadarbības attiecības par un ap SoCap, kas ir pasaules pirmreizējā konference par ietekmes ieguldījumiem (impact investing) un sociālo uzņēmumu (social enterprise).

Pasākuma misija ir likvidēt plaisu un mēģināt apvienot Ziemeļvalstu, ES, ASV un citu pasaules daļu sociālo – ilgtspējīgo jauninājumu un lielo biznesu starptautiskos modeļus, idejas un platformas.

Ikviens tiek aicināts pievienoties šim ceļojumam, piedaloties tiešsaistes pasākumos, izsmeļošajās sarunās ar vieniem no galvenajiem pionieriem un domas līderiem tādās jomās, kā sociālā kapitāla tirgus, ilgtspējīgais bizness, ietekmes ieguldījumi (impact investing), sadarbības ekonomika un daudzas citas.

Lai varētu sekot līdzi visiem jaunumiem, kā arī informācijai, kā pieslēgties tiešsaistes pasākumiem, var pievienoties sekojošajai Facebook pasākuma lapai.

Neal GorenfloNākošais pasākuma vebinārs notiks 21. augustā, plkst. 17:00 pēc CEST laika ar Nīlu Gorenflo (Neal Gorenflo), Shareable dibinātāju un koplietošanas pilsētu tīkla (sharing cities network) līdzdibinātāju. Šajā video (Youtube, angļu val.) Nīls dalās ar savām teorijām par pilsētām: kā mēs varam izveidot jaunu stāstu par pilsētām, no tirdzniecības vietām līdz koptelpām.
Vebināra pieslēgšanās informācijas būs Facebook pasākuma lapā.

Saun Paul Webinar

Vebinārs 18. augustā notika ar Reinventure Capital presidentu Šonu Paulu (Shaun Paul) par tēmu “Ietekmes investīcijas šodien un nākotnē”. Plašāka informācija par Reinventure Capital ir pieejama šeit (PDF, angļu val.). Vebināra video ir pieejams šeit Youtube (angļu val.).

 Carol Sanford WebinarIepriekšējais pasākuma vebinārs notika ar Kerolu Senfordu (Carol Sanford), godalgoto globālo līderi ilgtspējīgajā biznesā un grāmatas “Atbildīgais uzņēmējs” (Responsible Entrepreneur) autori.  Vebināra video ir pieejams šeit Youtube (angļu val.).

Savukārt pats pasākums aizsākās pilnā sparā 8. augustā ar SOCAP līdzdibinātāja Kevina Džonsa (Kevin Jones) runu, kurā viņš dalījās ar saviem ieskatiem par sociālā kapitāla tirgus attīstību un nākotni. Vebināra ieraksts ir pieejams šeit Youtube (angļu val.).

Pasākuma svarīgākā informācija ir arī pieeja šeit: http://nordicsgosocap14.tumblr.com/

Pasākuma detalizēta programma ir zemāk:

Nordics go SOCAP14 programme

Tika izveidota arī ar pasākumu saistītā Facebook grupa TheNordicsGoSoCap14, kurā tūres laikā tiek iesaistīti interesenti. Pievienoties drīkst jebkurš!

Savukārt, ja ir interese pievienoties Social Capital Partner platformai, šajā jautājumā var sazināties, nosūtot e-pastu uz: veronika.klimesova@gmail.com vai vinay.dora@gmail.com.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *