Pirmā partneru tikšanās “It’s Always Time to Change!” projekta ietvaros

21369428_1609875615729370_3680662326491983317_n

Septembra beigās četru organizāciju pārstāvji tikās Zviedrijas pilsētā Örkelljunga, lai 3 dienu laikā aktīvi darbotos pie projekta plānošanas, noslēdzot sadarbības līgumus  Nordplus finansēta projekta “It’s always time to change!” ietvaros.

Projekta mērķis ir radīt, ieviest un izplatīt izglītojošu rīku, kas ietver sevī galda spēli un citus palīgmateriālus, vēršoties pie tādiem jautājumiem kā aktīvs pilsoniskums, kultūru izpratne, diskriminācija, vienlīdzīgas iespējas, sociālā atstumtība, līdzdalība un politiskās tiesības.

Tikšanās laikā tika apspriesta galda spēles, rīku, animācijas video un citu atbalsta materiālu kopīga veidošana. Projektā iesaistītās organizācijas ir Hjemlsjovik un IFALL no Zviedrijas, Sociālās inovācijas centrs no Latvija un Kūrybinių Iniciatyvų Centras (KIC) no Lietuvas.

Tikšanās piedalījās 2 pārstāvji no katras organizācijas, sniedzot savu ieguldījumu, pateicoties dažādajām zināšanām un prasmēm dizaina, valodu, projektu vadības, komunikācijas ar potenciāliem lietotājiem un jaunatnes jomās.

Ko plānots sasniegt projektā?

  • pieaugušo darba kvalitātes uzlabošana ar neformāliem mācību rīkiem,
  • jaunu neformālu mācīšanas metožu un rīku izveide,
  • jauniešu un jaunatnes darbinieku zināšanu papildināšana par kultūras mantojumu, tradīcijām, ieradumiem, kas atšķiras no pašu kultūras, veicinot mērķgrupu līdzdalību un aktīvu pilsonisko iesaisti,
  • mācīšanās iemaņu apgūšana īpašām mērķgrupām, ko var sasniegt ar atjauninātu, pielāgotu, plašu publiku iesaistošu rīku palīdzību.

Pirmā partneru tikšanās ieskicēja praktiskās darbības plānu 2 gadu garumā, kas ir “It’s Always Time to Change!”. Kopumā ir ieplānotas 4 partneru tikšanās Zviedrijā, Latvijā un Lietuvā.

partners

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *