Projekta “Eiropas Kopstrādņu tīkls” partneru tikšanās Rīgā 7-8. jūlijā

Eiropas Kopstrādņu tīkls

Pagājušajā nedēļā Rīgā norisinājās jau trešā projekta Eiropas Kopstrādņu tīkls (European Coworking Network) vadītāju sanāksme, kurā piedalījās partneri no Horvātijas, Ungārijas, Beļgijas un Latvijas. Sanāksmes laikā tika apspriesta projekta gaita un tā rezultāti. Dalībnieki bija no sekojošām organizācijām: Zadra Nova aģentūras, Zadaras pašvaldības un ImpactHub Zagreb noHorvātijas, L’Office partneri no Ungārijas, Betacowork pārstāvji no Beļģijas un pašmāju Sociālās Inovācijas Centra (SIC) pārstāvji no Latvijas.

Tikšanās gaitā SIC pārstāvji iepazīstināja partnerus ar Kopstrādņu (Coworking) koncepcijas analīzes struktūru un rezultātiem, prezentējot pētījumu. Pētījuma gala versija būs pieejams septembra beigās un ar to varēs iepazīties angļu, horvātu, ungāru, franču, latviešu vai spāņu valodās.

Plānojot nākamos projekta īstenošana soļus, starpvalstu komandas darba efektivitātes nodrošināšanai tika apspriesti organizatoriska rakstura jautājumi, finansējums, turpmākās sanāksmes un izpildes termiņi. Projekta partneri dalījās ar savām idejām par efektīvu darbu ar jauniešiem un domām par iespējamām problēmām un to risinājumiem. Tika apspriestas arī aktivitātes, kas rosinās sabiedrības interesi par European Coworking Network projektu, ietverot tikšanās un konferences partneru pilsētās. Tuvākais šāds pasākums tiek plānots Rīgā šī gada 13. septembrī, kad ar Kopstrādņu koncepciju iepazīstinās plašāku interesentu grupu.

Eiropas Kopstrādņu tīkla projekts tika uzsākts 2015. gada augustā ar mērķi veicināt uzņēmējdarbību jauniešu vidū un uzsvērt iniciatīvas nozīmi nodarbinātības pieauguma sekmēšanai Eiropas Savienības dalībvalstīs, izmantojot efektīvas kopstrādāšanas (coworking) metodes un ģenerējot jaunas, inovatīvas idejas.

logos

Jūs varētu interesēt arī sekojošais...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *