Projekta LevelUp! partneri tiekas Rīgā

2021.gada pašā sākumā Sociālās inovācijas centrs uzsāka projektu ar nosaukumu “LevelUp!”, kurā sadarbībā ar Polish Economic Society Gdańsk Branch no Polijas un Asociacion Con Valores no Spānijas tiks veikts pamatīgs darbs pie organizācijas kapacitātes celšanas. Tā laikā tiks analizēti pieaugušo izglītības labie piemēri neformālajā izglītībā un šī pieredze tiks izvērsta starp minētajām trīs organizācijām lai veicinātu sistēmiskus uzlabojumus treneru darba kvalitātē, kā arī pielāgotu apmācību saturu dalībniekiem ar zemām profesionālajām spējām vai ar īpašām vajadzībām. 19. un 20.augustā projekta partneri pirmo reizi tikās klātienē, lai diskutētu par nākotnes plāniem un iepriekšējos posmos jau paveiktajām aktivitātēm.

Tikšanās norisinājās Rīgā un dalībnieki patiesi priecājās beidzot projektā tēmas apspriest klātienē. Starp citiem veikumiem, tika pabeigta organizāciju SVID analīze un izcelti vienojošie aspekti, lai spētu nākamajos mēnešos turpināt darbu pie organizāciju attīstības. Šis bija visām pusēm bagātinošs process, jo dalībniekiem bija iespēja definēt vienojošās problēmas, kuras kopīgiem spēkiem risināt. Nākotnes plānos ietilpst tikties uz pieredzes apmaiņu Gdaņskā oktobra beigās, kā arī Valensijā novembra beigās ja starptautisko ceļošanu neietekmēs Covid-19 radītie ierobežojumi.

Lasi vairāk par projektu šeit: LevelUp! Project Launched to Exchange Good Practices


Šī publikācija ir sagatavota projekta LevelUp! Nr.2020-1-PL01-KA204-082188 ietvaros. Tajā atspoguļotie viedokļi ir autora atbildība un neatspoguļo Eiropas Komisijas oficiālo nostāju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *