Projekta “Manai balsij ir nozīme: Eiropas jauniešu pilsoņu iniciatīva” jaunumu vēstule

My Voice Matters Newsletter

Par notikušo un gaidāmiem pasākumiem projektā “Manai balsij ir nozīme: Eiropas jauniešu pilsoņu iniciatīva” var izlasīt šajā jaunumu vēstulē [Angliski, PDF].

Par projektu:

Projekta tīmekļa vietne: http://www.myvoicematters.lt/en/

Projekts “Manai balsij ir nozīme: Eiropas jauno pilsoņu iniciatīva” ir programmas “Jaunatne darbībā” apakšaktivitāte 1.3 un tajā ir iesaistīti 256 jaunieši no 8 dažādām Lietuvas, Latvijas, Igaunijas un Polijas organizācijām.

Aktuālās aktivitātes:

  1. Maijs – Jūnijs 2014: Iniciatīvas priekšlikuma izstrāde – pirmās darbnīcas svarīgākie secinājumi tiks apkopoti kopīgas jauniešu iniciatīvas formā, lai uzsāktu formālu pilsoņu iniciatīvu. Saskaņā ar vispārējo kārtību, kādā jāreģistrē ierosinātās iniciatīvas, organizatori izstrādās dokumentu, sniedzot visu nepieciešamo informāciju, lai reģistrētu ierosināto iniciatīvu.
  2. Jūlijs 2014 – Otrā starptautiskā darbnīca

Norises vieta: Sorkwity, Polija.

Ilgums: 7 dienas.

Dalībnieki: 32 jauniešu (vecumā no 18-30 gadiem) no visām projektā iesaistītajām valstīm.

Semināra laikā ierosinātā iniciatīva tiks prezentēta, un dalībnieki pētīs turpmākas nepieciešamās darbības ierosinātās iniciatīvas reģistrēšanai, analizēs citas atvērtās/slēgtās iniciatīvas, turpinās debates un savstarpēju konfrontāciju, lai tādā veidā attīstītu spējas izstrādāt un īstenot Eiropas pilsoņu iniciatīvas arī nākotnē. Seminārā tiks arī plānotas un izstrādatas turpmākās aktivitātes.

Lasiet vairāk šeit.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *