Projekta “Sociālās uzņēmējdarbības attīstība Baltijas jūras reģionā” noslēguma pasākums 18.maijā

Erasmus+ projekta “Sociālās uzņēmējdarbības attīstība Baltijas jūras reģionā” noslēgumā šī gada 18.maijā Sociālās inovācijas centrs rīko pieredzes apmaiņas pasākumu ar 5 ārzemju ekspertu dalību sociālās uzņēmējdarbības jomā no Somijas, Dānijas, Igaunijas, Polijas un Lietuvas.
 
Pieredzes apmaiņas pasākuma tematika ir biznesa modeļi un veiksmīga sadarbība starp sociālajiem uzņēmumiem un pašvaldībām.
Reģistrācija pasākumamhttps://goo.gl/BXRNQ1
Programma pieejama: šeit.
Facebook Event saite pieejama: šeit

Vairāk par projektu: 2014. gada septembrī tika apstiprināts Sociālā inovācijas centra un vēl 6 partneru no Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Zviedrijas, Dānijas un Polijas izstrādātais projekts par sociālās uzņēmējdarbības atbalstu Baltijas jūras reģionā, kurā uzsvars likts uz politikas izstrādi un izglītības atbalstu.

Sociālā uzņēmējdarbība (SU) ​​ir metode, ko izmanto, lai pārvarētu esošās ekonomiskās un sociālās problēmas un radītu labākus dzīves apstākļus sabiedrībai.

Projekta mērķi:

  • Veicināt SE sektora attīstību Baltijas jūras reģionā, uzlabojot zināšanas pieaugušo izglītībā;
  • Izglītot sabiedriskās organizācijas, pašvaldības, nevalstisko organizāciju pārstāvjus un citus interesentus par attiecīgajiem instrumentiem SU atbalstam valsts un reģionālajā līmenī;
  • Pētniecība SU jomā  ļaus dalīties ar priekšlikumiem, atbalsta metodēm un instrumentiem;
  • Veicināt atvērtā izglītības rīka izstrādi, kas atvieglos valstu un pārrobežu SU sadarbību;
  • Izveidots stabils SU atbalsta organizācijas tīkls.

 

Erasmus+ Logo

Projekts tiek finansēts Erasmus+ programmas,  KA2 – Pieaugušo izglītības stratēģiskās partnerības rīcības, ietvaros. Par projekta saturu atbild tā realizētājs un tas neatspoguļo Eiropas Komisijas vai Valsts izglītības un attīstības aģentūras viedokli.

2 comments on “Projekta “Sociālās uzņēmējdarbības attīstība Baltijas jūras reģionā” noslēguma pasākums 18.maijā

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *