Projekta SYNERGY mobilitātē Portugālē 2015. gada 4.-9. jūnijs

Synergy_mobilitate_Portugale

Eiropas Savienības Mūžizglītības programmas Grundtvig apakšprogrammas Partnerības projekts „SYNERGY: When Local Partners Become a European Network” starptautiskā apmācību mobilitāte Portugālē 2015.gada 4.-9.jūnijā

Biedrības „Sociālās inovācijas centrs” pārstāvji “SYNERGY” projekta ietvaros piedalās apmācību mobilitātē Portugālē, Amarantē,  2015.gada 4.-9.jūnijā.

Mobilitātes mērķis – dalība divgadīgā projekta SYNERGY noslēguma pasākumā, kura laikā piecu valstu pārstāvji dalīsies ar projektā iegūto pieredze kopš 2013.gada, kā arī projekta rezultātu izvērtējums. Portugāles vizītes laikā tiks apmeklētas vadoša projekta koordinatora – biedrības Aventura Marao Clube vietējā sadarbības tīkla partneri mūžizglītības, sociālajā un izglītības darbā – veco ļaužu pansionāts, jauniešu centri, Amarantes pašvaldība un brīvprātīgā darba organizācijas.

SYNERGY projekts apvieno piecas valstis – Latviju, Itāliju, Portugāli, Rumāniju, Somiju, lai kopīgi mācītos un uzlabotu vietējas sabiedrības dzīvi.

Vietējais partneru tīkls katrā valstī ir atšķirīgs. Portugālē tie ir sociālās institūcijas, jauniešu organizācijas un pašvaldība; Itālijā – vietējie sociālie dienesti; Somijā – jauniešu centri un pašvaldība; Rumānija – jauniešu organizācijas; Latvijā – jauniešu centri, Latvijas reģionu pašvaldības un izglītības iestādes.

Projekts SYNERGY ir Eiropas Savienības Mūžizglītības programmas GRUNDTVIG finansēts projekts, kuru Latvijā atbalsta Valsts izglītības attīstības aģentūra.

Plašāka informācija par projektu: project-synergy.eu.

Informāciju sagatavoja:
Iveta Cīrule, SYNERGY koordinatore, mob. 29189748, 
socialinnovation@inbox.lv;
03.06.2015.

Par publikācijas saturu ir atbildīgs tikai un vienīgi biedrība „Sociālās inovācijas centrs”, un tā neatspoguļo Eiropas Komisijas vai Valsts izglītības attīstības aģentūras viedokli, un tās nav nekādā veidā par to atbildīgas.

Photo (c): Humberto Santos, Flickr

Jūs varētu interesēt arī sekojošais...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *