Sabiedrības integrācijas projekts “Sadarbība un radošums kā ceļš uz integrāciju un sabiedrības saliedētību” 4 minūtēs

No 2014. gada 28. novembra līdz 2015. gada 30. jūnijam  Sociālās Inovācijas Centrs īstenoja sabiedrības integrācijas projektu  “Sadarbība un radošums kā ceļš uz integrāciju un sabiedrības saliedētību” (Nr.: IF/2013/1.a./5).

Uzziniet par projektu vairāk projekta ietvaros tapušajā video, kā arī saistītajos rakstos mūsu mājaslapā.

Projekta ietvaros tika realizētas 3 aktivitātes: valodas un integrācijas kursi trīs Latvijas reģionos, apmācot 79 trešo valstu valstspiederīgos (120 h mācību programma), 4 izziņas pēcpusdienas katrā reģionā, iesaistot uzņemošās sabiedrības pārstāvjus, Cēsīs, Rīgā un Jelgavā notika praktiskā radošuma darbnīcas „Praktiskais radošums bez robežām”, kurās piedalījās 57 dalībnieki. Ar labās prakses piemēriem, kas izstrādāti radošuma darbnīcās var iepazīties izdotajā bukletā.

Projekta „Sadarbība un radošums kā ceļš uz integrāciju un sabiedrības saliedētību” īstenošana tiek līdzfinansēta 75% no Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda un 25% no valsts budžeta līdzekļiem.

Šī publikācija ir veidota ar Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda atbalstu. Par publikācijas saturu atbild Sociālās Inovācijas Centrs. 

Jūs varētu interesēt arī sekojošais...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *