Piesakies starptautiskai konferencei-darbnīcai par jauniešu pilsonisko iesaisti, kas notiks 2020.gada 15. janvārī!

Projekta “Pilsoniskās sabiedrības tiesību stiprināšana, veicinot  publiskās informācijas pieejamību Eiropas jaunatnei” ietvaros tiek rīkota starptautiska konference-darbnīca jauniešiem no 16 gadu vecuma, kuras laikā būs iespēja uzzināt pieredzes stāstus pilsoniskās iesaistes jomā no vairāku Eiropas valstu pārstāvjiem, kā arī piedalīties radošā un izglītojošā darbnīcā kopā ar jauniešiem no Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Somijas un Beļģijas. Dienas pirmajā daļā projekta partneri no Igaunijas un Somijas, kā arī pārstāvji no Apvienoto Nāciju Konstitucionālā izpētes centra un Transparency International EU pastāstīs par dažādām pilsoniskās iesaistes praksēm un mehānismiem, dalībniekiem būs iespēja uzdot jautājumus un uzzināt par jauniešu aktivitātēm citās valstīs. Šīm ekspertu prezentācijām sekos izglītojoša sesija par tiesībām un iespējām ieprasīt informāciju no publiskām institūcijām, kā arī noderīgi ieteikumi, kā izveidot intersantus un uzmanību piesaistošus informatīvus materiālus. Dienas otrā daļa būs veltīta radošai un izglītojošai darbnīcai, kuras laikā dalībnieki strādās komandās un veidos informatīvus materiālus par tiesībām pieprasīt informāciju, izmantojot dažādus interaktīvus informācijas izplatīšanas rīkus.

Šī ir lieliska iespēja ne tikai iemācīties ko jaunu par tiesībām pieprasīt informāciju un jauniešu aktivitātēm pilsoniskās iesaistes jomā Latvijā un citās Eiropas valstīs, bet arī iepazīt citus aktīvus jauniešus un veidot jaunus kontaktus!

Pasākums norisināsies 15. janvārī Rīgā, Rija VEF Hotel, Brīvības ielā 199c no plkst. 10:00 – 17:00. Konference- darbnīca tiks vadīta angļu valodā. Visiem pasākuma dalībniekiem par piedalīšanos dāvināsim USB zibatmiņas, bet labāko ideju autoriem balvā pārnēsājami bezvadu skaļruņi!

Ar pasākuma programmu vari iepazīties te: Programme SIA4Y international conference and workshop

Lai pieteiktos, aizpildi anketu šeit: https://bit.ly/2ONN3Zw 

 

SIA4Y logo              images         vienkrsu_cmyk-45

Par publikācijas saturu atbild projekta koordinators un saturs ne  vienmēr atspoguļo Eiropas Komisijas vai Nacionālās aģentūras uzskatus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *