SIC pārstāve piedalās Multimediju vasaras skolā Siguldā

Šogad Siguldā laikā no 12. līdz 25. augustam jau ceturto reizi notika FEJS Latvija organizētā Multimediju vasaras skola ar mērķi pulcināt jaunus mediju profesināļus un pārmaiņu radītājus, lai diskutētu par Eiropas Savienībā (ES) aktuālajām tēmām, kā arī dotu iespēju teorētiskās un praktiskās nodarbībās apgūt nepieciešamās prasmes veiksmīgu multimediju un sociālo pārmaiņu projektu īstenošanai savā valstī un ES kopumā.

Šogad tajā piedalījās ap 30 mediju studentiem, profesionāļiem un aktīvistiem no 22 Eiropas valstīm.

Skolas ietvaros tapa vairāki multimediju projekti par ES aktuālajām tēmām. SIC pārstāve strādāja pie tēmas “Novecošana un sociālā labklājība” kopā ar kolēģiem no Igaunijas, Lietuvas un Lielbritānijas. Projekta tapšanas ietvaros tika organizētas intervijas ar pensionāri Dzintru Bumbuli no Siguldas, Ainu Nastasju no Rīgas SAC Pārdaugava pansionāta, Centrālās statistikas pārvaldes darbiniekiem, kā arī tika organizēta tikšanās ar Arvilu Ašeradenu, Labklājības ministrijas parlamentāro sekretāru.

Projekta rezultātā tapa vietne tīmeklī: socialwelfare.marquee.by, kurā ir skatāmas vairākas identificētās problēmas 1-2 minūšu video formātos.

Vairāk informācijas par Multimediju vasaras skolu un FEJS Latvija: šeit.

Jūs varētu interesēt arī sekojošais...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *