SIC pievienojas Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijai

Latvijas Sociālās uzņēmējarbības asociācija tika dibināta 2015.gada nogalē. Asociāciju dibinājuši uzņēmumi un organizācijas, kuri jau līdz šim aktīvi iesaistījušies sociālās uzņēmējdarbības vides veidošanā Latvijā – labdarības veikalu tīkls “Otrā Elpa”, biedrība “Latvijas Samariešu apvienība”, sociālo uzņēmumu akselerators “New Do(o)r”fonds atvērtai sabiedrībai DOTSun sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS.

Asociācijas darba uzdevumos ietilps līdzdalība sociālās uzņēmējdarbības tiesiskā regulējuma izveidē Latvijā, atbalsta un konsultāciju sniegšana sociālajiem uzņēmējiem, kā arī sabiedrības informēšana par sociālās uzņēmējdarbības nozīmi un ietekmi. Nākotnē plānoti arī starptautiski projekti, radot iespēju Latvijas sociālajiem uzņēmējiem iedvesmoties un mācīties no veiksmīgākajiem ārvalstu piemēriem, kā arī nodot savas zināšanas un pieredzi tālāk citu valstu kolēģiem. Par Asociācijas vadītāju kļuvusi Madara Peipiņa, kura līdz šim veiksmīgi vadījusi dažādas pilsoniskās sabiedrības iniciatīvas un projektus.

Pirmā biedru sēde ir plānota 2016.gada februāra nogalē. 2016.gada sākumā asociācija jau apvienoja vairāk nekā 20 sociālās uzņēmējdarbības pārstāvjus un interesentus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *