SIC projekta “SYNERGY: Kad vietējie partneri kļūst par Eiropas tīklu” starptautiskā mobilitāte Latvijā

Sociālās Inovācijas Centrs “SYNERGY” projekta ietvaros organizē un uzņem Latvijā 22 apmācību mobilitātes dalībniekus no 4 valstīm – Portugāles, Somijas, Itālijas, Rumānijas, apmācībās piedalās arī 5 Sociālās inovācijas centra vietējās sadarbības tīkla organizāciju pārstāvji.

Mobilitātes mērķis – starptautisko partneru intensīvās angļu valodas apmācības kurss un kultūras apmaiņa. Katra no 4 partnerorganizācijām veica vietējo sadarbības partneru dalībnieku atlasi, lai nosūtītu 4-6 cilvēkus uz Latviju.

Kopumā piecu dienu laikā 27 dalībnieki kopīgi grupu darbu ietvaros apgūs angļu valodu, lai spētu turpmāk pilnvērtīgāk līdzdarboties starptautiskās sadarbības veidošanā, kā arī izbaudīs Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas jauko gaisotni un pasākumus.

Vietējais partneru tīkls katrā valstī ir atšķirīgs. Portugālē tie ir sociālās institūcijas, jauniešu organizācijas un pašvaldība; Itālijā – vietējie sociālie dienesti; Somijā – jauniešu centri un pašvaldība; Rumānija – jauniešu organizācijas; Latvijā – jauniešu centri, Latvijas reģionu pašvaldības Vecpiebalgā un Ķekavā, izglītības iestāde – Jēkabpils Agrobiznesa koledža.

Kopumā projekta mērķis ir iesaistīt katras organizācijas vietējos partnerus pieredzes apmaiņā starptautiskā līmenī.

Projekts SYNERGY ir Eiropas Savienības Mūžizglītības programmas Grundtvig finansēts projekts, kuru Latvijā atbalsta Valsts izglītības un attīstības aģentūra .

Vairāk informācijas:

Iveta Cīrule, SYNERGY koordinatore, mob. 29189748, socialinnovation@inbox.lv

eu_flag_progrMuzizgl

eu_flag_LifeLongLearn

Jūs varētu interesēt arī sekojošais...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *