Projekta “Sociālās uzņēmējdarbības attīstība Baltijas jūras reģionā” pētījums

Pētījums angļu valodā ir lejupielādējams šeit: Social entrepreneurship final report.

Apskats par situāciju Latvijā (latviešu valodā) ir lejupielādējams šeit:Sociālā uzņēmējdarbība, izglītība un ietekme.

Lūdzam, jūs veltīt 1 minūti laika un  atbildēt uz 4 īsiem jautājumiem, novērtējot pētījumu.Šis vērtējums ir svarīgs projekta izvērtēšanai. http://goo.gl/forms/72NYuou1iM 

Projekta “Sociālās uzņēmējdarbības attīstība Baltijas jūras reģionā” viens no uzdevumiem ir izpētīt sociālās uzņēmejdarbības izglītības pieejamību, kā arī  novērtēt cita veida atbalstu Baltijas jūras reģionā. Pētījumā tiek apskatītas sekojošas valstis: Somija, Igaunija, Dānija, Latvija, Lietuva, Polija un Zviedrija.

Pētījumā ietilpst vairākās apakškategorijas, koncentrējoties uz trim galvenajiem jautājumiem: kopējais sociālās uzņēmējdarbības atbalsts, izglītības atbalsts sociālās uzņēmējdarbības jomā un sociālās uzņēmējdarbības ietekme.

Pētījumā ir ietverta specifiska informācija par sociālo uzņēmumu ekosistēmu ieinteresētajām pusēm katrā no valstīm. Agrāk sagatavotajos pārskatos par Eiropas Savienības dalībvalstu galveno ieinteresēto pušu lomu un attiecībām šī informācija ir vispārīga.

Neskatoties uz to, ka sagatavotā informācija ir subjektīva, pārskatā ietvertais īsais profils ir ļoti nozīmīgs palīgs tiem, kuri saskaras ar grūtībām, meklējot atbildīgo institūciju sadarbības priekšlikumu izskatīšanai sociālās uzņēmējdarbības jomā iepriekš minētajās septiņās valstīs.

Pētījums ir pieejams angļu valodā, kā arī nacionālajās valodās tās pētījuma daļas, kas apskata katru valsti atsevišķi.

Erasmus+ Logo

Projekts tiek finansēts Erasmus+ programmas,  KA2 – Pieaugušo izglītības stratēģiskās partnerības rīcības, ietvaros. Par projekta saturu atbild tā realizētājs un tas neatspoguļo Eiropas Komisijas vai Valsts izglītības un attīstības aģentūras viedokli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *