UNI-VERSE-A INTEGRAL LIFE PRACTICE apmācību materiāls

Maijā  jaunatnes darbinieki no  9 projekta partneru dalībvalstīm – Latvijas, Rumānijas, Spānijas, Polijas, Igaunijas, Lietuvas, Armēnijas, Itālijas un Ukrainas tikās Rāmavas muižā uz piecu dienu ilgām apmācībām.

UNI-VERSE-A INTEGRAL LIFE PRACTICE apmācību ietvaros vairāki pieredzējuši pasniedzēji stāstīja par tādām nozīmīgām tēmām kā balanss starp profesionālo un privāto dzīvi, par dažādām profesionālās un personiskās izaugsmes tehnikām un metodēm, par vērtībām mūsu dzīvēs,kā arī citām interesantām un nozīmīgām tēmām. Šie jautājumi ir īpaši svarīgi jaunates darbiniekiem, jo savā ikdienas darbā viņiem ne tikai jāspēj saprast, atbalstīt un iedrošināt jauniešus viņu profesionālajā ceļā, bet arī jārod iespēja iedvesmot jauniešus, rādot labu piemēru. Apgūstot teorētiskas zināšanas semināros un darbojoties praktiskos uzdevumos, apmācību dalībnieki mācījās,kā integrēt un sabalansēt dažādus profesionālās un personiskās dzīves aspektus, lai spētu vadīt harmonisku dzīvi un iedvesmot jauniešus domāt par šiem jautājumiem, uzsākot savas profesionālās gaitas.

Pirmajās apmācību dienās dalībnieki uzzināja,kā izmantot ķermeni, prātu, garīgo izaugsmi un emocijas ceļā uz pašpilnveidi. Strādājot grupās, jaunatnes darbinieki identificēja dažādas aktivitātes,kas veicamas katrā no šīm kategorijām. Informatīvā seminārā dalībniekiem bija iespēja uzzināt par duālisma teoriju, tās piemēriem mūsu dzīvēs, kā arī par apzinātu lēmumu pieņemšanu un atbildības uzņemšanos par saviem lēmumiem. Pēc katras teorētiskās lekcijas jaunatnes darbinieki iesaistījās apļa diskusijās, daloties ar savu viedokli un pieredzi. Turpmākajās apmācību dienās dalībnieki apguva tādas tēmas kā vērtības, šaubas, laiks un mērķi, mācoties par personīgās izaugsmes plāna sastādīšanu un citiem praktiskiem uzdevumiem,kas noder pašizaugsmes ceļā. Apmācību nedēļas noslēgumā jaunatnes darbinieki iesaistījās praktiskās nodarbībās, mācoties apzināties savu ķermeni un tā nozīmi harmoniskas dzīves veidošanā.

UNI-VERSE-A INTEGRAL LIFE PRACTICE apmācību materiāls angļu valodā lejupielādei pieejams šeit: UNI-VERSE-A INTEGRAL LIFE PRACTICE_training summary

admin-ajax          _vienkarss_bez_laukuma_rgb_bez_fona

Projekts “Uni-verse-a integral life practice” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *