Uzsākta projekta „Sadarbība un radošums kā ceļš uz integrāciju un sabiedrības saliedētību” īstenošana

Uzsākta projekta „Sadarbība un radošums kā ceļš uz integrāciju un sabiedrības saliedētību” īstenošana

 2014. gada 28. novembrī Sociālās Inovācijas Centrs, kas līdz šim veiksmīgi realizējis vairākus straptautiskus un Latvijas mēroga projektus, uzsāka projekta „Sadarbība un radošums kā ceļš uz integrāciju un sabiedrības saliedētību” (Nr.: IF/2013/1.a./5) īstenošanu.

Projekta ietvaros tiks realizētas 3 aktivitātes:

  1. Valodas un integrācijas kursi trīs Latvijas reģionos, apmācot 60 trešo valstu valstspiederīgos, īstenojot 120 h mācību programmu. Grupas tiek organizētas Liepājā, Ludzā un Rīgā;
  2. 4 izziņas pēcpusdienas katrā reģionā, iesaistot uzņemošās sabiedrības pārstāvjus, kas iepazīs trešo valstu valstspiederīgo kultūru, vēsturi, sabiedrisko dzīvi, meklējot kopīgo un veidojot integrācijas pamatu uz izpratnes un ieinteresētības balstiem;
  3. 3 praktiskā radošuma darbnīcas „Praktiskais radošums bez robežām”, lai palīdzētu trešo valstu valstspiederīgajiem iepazīties ar vietējo mazo uzņēmējdarbību, iesaistoties ideju ģenerēšanā, savas pieredzes implementēšanā, tādejādi veicinot lojalitāti un mītnes zemes piederības sajūtu. Radošuma darbnīca katrā norises vietā kopumā ilgs 27 h, dalīta 3 darba dienās. Ar izstrādātajiem labās prakses piemēriem un to iespējamo realizāciju, tiks iepazīstināta vietējā sabiedrība.

Projekta norises laiks: 2014. gada 28. novembris  – 2015. gada 30.jūnijs.

Projekta „Sadarbība un radošums kā ceļš uz integrāciju un sabiedrības saliedētību” īstenošana tiek līdzfinansēta 75% no Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda un 25% no valsts budžeta līdzekļiem.

Šī publikācija ir veidota ar Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda atbalstu. Par publikācijas saturu atbild Sociālās Inovācijas Centrs.

Projekta „Sadarbība un radošums kā ceļš uz integrāciju un sabiedrības saliedētību” vadītāja ir Anna Pavlina, e-pasts: anna.pavlina@gmail.com.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *