VIZĪTE RĪGĀ | Apmācību tikšanās LevelUp! projektā

Aprīļa pēdējā nedēļā Sociālās inovācijas centrs uzņēma viesus ļoti iedvesmojošā un auglīgā vizītē Rīgā. Dalībnieki no Polish Economic Society Gdańsk Branch Polijā un  Asociacion Con Valores Spānijā tika apmācīti un apmeklēja vietējās inciatīvas, kas veic nenovērtējamu darbu ar vietējo sabiedrību. Sociālās inovācijas centrs ar šo aktivitāti pabeidz savu darbu pie šī projekta un priecājas par gūtajām zināšanām un pieredzi, kas ļaus uzlabot paveicamo darbu nākotnē.

No šī gada 27.-29. aprīlim norisinājās vēl viena projekta LevelUp! aktivitāte, kurā visi projekta partneri piedalījās, lai mainītos ar savām pieredzēm un diskutētu par sabiedrības iesaisti un pieaugušo izglītību. Tas bija trīs dienu garš pasākums Rīgā, kura ietvaros virkne organizāciju prezentēja savu darbu un Sociālās inovācijas centrs vadīja aktiviāti par aktīvas līdzdalības veicināšanu.

Šo trīs intensīvo dienu laikā kopīgi mācoties, mums bija iespēja uzlabot savas kompetences izglītošanās lauciņā un vērot piemērus iespaidīgām iniciatīvām, kuras veic nevalstiskās organizācijas Latvijā. Notika tikšanās ar Latvijas sociālās uzņēmējdarbības asociāciju, Fondu Dots (festivāla LAMPA organizatoriem), Āgenskalna tirgu un tā kopienas aktivitāšu vadītāju, kā arī Rīgas cirku – lai gūtu ieskatu inovatīvās apmācību metodoloģijās.

Ar 1. maiju SIC dalība šajā projektā oficiāli beidzas. Tā ir ļāvusi gūt īpaši noderīgu ieskatu pašas organizācijas iekšējos procesos, kā arī atrast jaunas pieejas neformālās izglītības lauciņā. Ilgtermiņa izaugsmei tas ir sniedzis izpratni par nepieciešamajiem uzlabojumiem pieaugušo izglītībā.

Lasi vairāk par projektu ŠEIT.


Šī publikācija ir sagatavota projekta LevelUp! Nr.2020-1-PL01-KA204-082188 ietvaros. Tajā atspoguļotie viedokļi ir autora atbildība un neatspoguļo Eiropas Komisijas oficiālo nostāju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *