SIC LATVIA

Nospiediet "Enter", lai iegūtu rezultātus

JAUNS PROJEKTS | Socially Agile pirmā tikšanās Sofijā

Projekts “Socially Agile” ir sācies ar darbīgu tikšanos klātienē Sofijā 2022. gada 29. novembrī. Aplūkojot visas projekta darba pakas, partneri apsprieda efektīvākos veidus un iespējas projekta ietekmes veicināšanai.

Ar šo projektu mēs turpinām mūsu ilggadējo darbu pie sociālās uzņēmējdarbības veicināšanas. Interesantākā projekta daļa ir tā, ka projekta partneri attīstīs apmācību metodoloģiju, kas ar Agile metodikas palīdzību veicinātu sociālās uzņēmējdarbības veikšanu jauniešu vidū! Tuvākajos mēnešos stāv priekšā izpētes metodoloģijas izstrāde, kā arī apmācību kursa programmas radīšana.

Projekta vizītkarte

Darbības laiks: 2022 – 2024

Finansējums no: Erasmus+

Mērķis: Projekts veicina sociālo uzņēmējdarbību 20-35 gadus vecu jauniešu vidū, izmantojot inovatīvu Agile metodiku. Mērķis ir iepazīstināt viņus ar uzņēmējdarbības principiem, radīt izpratni par to, kā īstenot inovatīvu ideju sociālās uzņēmējdarbības jomā, kā arī apmācīt un konsultēt viņus savas sabiedriski nozīmīgās start-up idejas ieviešanai.

Partneri: 

Academy for active youth association / Bulgārija
Institute of Entrepreneurship Development LTD / Kipra
Stowarzyszenie “Baltycki Instytut Spraw Europejskich i Regionalnych” (BISER) / Polija
Found.ation Maker’s Place Private Company / Greece

Erasmus+

Šī publikācija ir sagatavota projekta SociallyAgile Nr.2022-1-BG01-KA220-YOU-000089714 ietvaros. Tajā atspoguļotie viedokļi ir autora atbildība un neatspoguļo Eiropas Komisijas oficiālo nostāju.

Leave a Comment.

Kategorijas
This site is registered on wpml.org as a development site.