SIC LATVIA

Nospiediet "Enter", lai iegūtu rezultātus

PIESAKIES | Apmācības ilgāk pastāvējušām sociālās ekonomikas organizācijām – pilotēšana

Aicinām Jūs piedalīties praktiskās un teorētiskās nodarbībās, ko Latvijā organizē Sociālās inovācijas centrs, bet izstrādājušas Eiropas organizācijas no Latvijas, Maltas, Īrijas, Grieķijas, Kipras un Horvātijas projekta “RevitaLESE” ietvaros. Apmācību semināra mērķis – veidot izpratni sociālo uzņēmumu darbiniekiem par savu uzņēmumu, attīstīt prasmes veicināt tā atpazīstamību sociālajos tīklos, vairot motivāciju sasniegt labākus ekonomiskos rādītājus un sasniegt lielāku mērķauditoriju.

Apmācības notiks jau pēc nedēļas –  9. maijā klātienē  no pl. 10:00 līdz 15:00 Jelgavā (Jāņa Asara ielā 21, sociālā uzņēmuma SIA “BJMK” telpās) un 17. maijā. attālināti (ZOOM platformā).

Tās vadīs – Dace Indrika, Sociālās uzņēmējdarbības vēstniece  Latvijā, un Sandra Miķelsone – Slava, Kurzemes plānošanas reģiona projektu vadītāja. 

Pasākums ir bez maksas un ceram, ka tajā ņems dalību vismaz viens Jūsu uzņēmuma darbinieks. Zināms, ka nereti lokomotīve un visu par savu sociālo uzņēmumu, arī to, ko tas pārstāv, zina vien pats vadītājs, tādēļ šeit īpaši aicināti darbinieki, administratori vai jebkurš Jūsu sociālā uzņēmuma foršais pārstāvis.

Apmācību modelis ir izstrādes stadijā, tādēļ pirms to publicē visā Eiropā, svarīgas arī Jūsu domas un atsauksmes.

Apmācību laikā dalībnieki apgūs 5 moduļus (3 klātienē, 2 neklātienē) un uzzinās:

  • Kas ir sociālā uzņēmējdarbība? Tās vieta sociālajā pasaules ekonomikā
  • Kādus sociālos un digitālos resursus varat izmantot, lai veicinātu sava uzņēmuma kapacitāti?
  • Kā sasniegt labākus sociālos rezultātus?
  • Kas ir Zaļā ekonomika?
  • Kam pievērst uzmanību, lai sasniegtu labākus ekonomiskos rādītājus?

Programmā tiks izmantota jaukta mācību pieeja gan klātienes mācībām (1 – 3 modulis), gan attālinātam semināram (2 – 4 modulis). Grupā – līdz 10 dalībniekiem, tādēļ vietu skaits ierobežots. Nodarbības tikušas izstrādāts saskaņā ar Entrecomp un Digicomp vadlīnijām. Mācības tiks apstiprinātas un sertificētas, izmantojot digitālās nozīmītes.

Aicinām piedalīties gan sociālo uzņēmumu vadītājus, gan darbiniekus!

Apmācības ļaus palūkoties uz savu uzņēmumu no cita skatu punkta, kā arī iegūt sadarbības partnerus no citām pasaules valstīm!

erasmus+

Šī publikācija ir sagatavota projekta REVITALESE Nr. 22021-1-IE01-KA220-VET-00003486 ietvaros. Tajā atspoguļotie viedokļi ir autora atbildība un neatspoguļo Eiropas Komisijas oficiālo nostāju.

Leave a Comment.

Kategorijas
This site is registered on wpml.org as a development site.