SIC LATVIA

Nospiediet "Enter", lai iegūtu rezultātus

PARTNERU TIKŠANĀS | RevitaLESE tiekas Nikozijā

Projekta RevitaLESE mērķis ir dot iespējas un stiprināt ilgāk pastāvošas sociālās ekonomikas organizācijas visā Eiropā. Līdz šim ir izveidota vietne revitalese.eu, un projekta partneri pilotē apmācību moduļus, ko viņi izstrādājuši pagājušajā gadā. Šīs bija tikai dažas no temām, kas tika apspriestas trešajā klātienes sanāksmē Nikosijā, Kiprā 25. un 26. maijā.

Turpmākie mēneši tiks koncentrēti galvenokārt uz pilotēšanas un tīklošanās aktivitātēm, kā arī partneri izstrādās mājaslapas saturu – emuāra ierakstus, podkāstu epizodes un gadījumu izpētes par sociālās ekonomikas organizāciju panākumiem un mācību pieredzi sešās valstīs. Savukārt, septembra beigās notiks starptautisks sadarbības pasākums, lai gūtu pārrobežu sadarbības sniegtos ieguvumus. Tam sekos tikšanās Dublinā novembra sākumā, kas ļaus stiprināt šos sakarus ar darbnīcu palīdzību vairāku dienu garumā. Ikviens, kas nav tieši iesaistīts projektā, ir laipni aicināts pievienoties interaktīvajai kartei un LinkedIn grupai, kā arī dot savu ieguldījumu emuāra satura veidošanā.

Projekts beigsies 2024. gada janvārī, un līdz tam:

  • Partneri testēs un uzlabos apmācību moduļus ar vismaz 18 sociālā ekonomikas organizācijām katrā valstī
  • Revitalese EU vietnē tiks publicēti vismaz 55 jauni satura vienumi (raksti, emuāra ziņas un gadījumu izpētes).
  • Katrā valstī notiks 2 vietējā tīkla veidošanas pasākumi
  • Lai veicinātu saiknes visu pilotēšanas posma dalībnieku starpā, notiks 2 ES mēroga tīklu veidošanas pasākumi

…un vēl daudzas citas aizraujošas aktivitātes, par kurām jau pavisam drīz dzirdēsiet šajā emuārā!

Nākamā projekta sanāksme paredzēta novembrī novembra sākumā. Tās laikā partneri tiksies starptautiskā konferencē, lai veidotu kontaktus un apspriestu šī projekta sasniegumus.

Sekojiet RevitaLESE Facebook un LinkedIn lapām, lai atrastu vairāk informācijas par sociālo ekonomiku ES!

Projekts risina identificētu nepieciešamību pēc pastāvīga atbalsta ilgāk pastāvošām sociālās ekonomikas organizācijām pēc start-up fāzes. Projekta galvenais mērķis ir uzsvērt šādu organizāciju sociālās misijas, uzņēmējdarbības modeļa un aktivitāšu nozīmību, kā arī palīdzēt tās pilnveidot un atdzīvināt.

Projekta gaitā tiek strādāts ar sociālās ekonomikas pārstāvjiem un viņiem tiek sniegta iespēja veicināt savu ietekmi darbā ar mazāk aizsargātiem sabiedrības locekļiem un kopienām. Projekta mērķis ir izveidot visaptverošu un vērtīgu apmācību modeli, lai atdzīvinātu un modernizētu senāk izveidotas sociālās ekonomikas organizācijas. Apmācības modeļu izmēģinājuma versija tiks izmantota, lai izveidotu sociālās ekonomikas sadarbības tīklu, ko vada pašas sociālās ekonomikas organizācijas, kā arī online informācijas centru ar saturu, kas demonstrē Eiropas sociālās ekonomikas vērtību, ietekmi un potenciālu.

Projektā iesaistītie partneri: The Wheel (IR) / Act Grupa (HR) / Synthesis Center for Research and Education (CY)/ Social Innovation Centre (LV)/ Skills Zone (MLT)/ Knowl Social Enterprise for Education and Lifelong Learning (GR) un Dublin City University (DCU) (IR).

Vairāk par projekta rezultātiem lasi ŠEIT.

erasmus+

Šī publikācija ir sagatavota projekta REVITALESE Nr. 22021-1-IE01-KA220-VET-00003486 ietvaros. Tajā atspoguļotie viedokļi ir autora atbildība un neatspoguļo Eiropas Komisijas oficiālo nostāju.

Leave a Comment.

Kategorijas
This site is registered on wpml.org as a development site.