SIC LATVIA

Nospiediet "Enter", lai iegūtu rezultātus

PARTNERU TIKŠANĀS | Tikšanās Nikozijā CO-ART projekta ietvaros

Projekta noslēdzošajā tikšanās reizē Nikozijā, Kiprā, CO-ART projekta partneri ANTIC, Idea 4 LifeInnovation HIVE, Instituto IKIGAISYNTHESIS un Sociālās inovācijas centrs tikās, lai izvērtētu projekta divos gados sasniegto un plānotu nākotnes projektu idejas.

PAR PROJEKTU

CO-ART projekta pilnais nosaukums tulkojumā no angļu valodas ir “Izaicinājumos balstīti tiešsaistes rīki digitālo un uzņēmējprasmju attīstīšanai jaunajos radošajos uzņēmējos”. Tā galvenā ideja slēpjas jauno radošo industriju pārstāvju (16-25 gadi) prasmju attīstīšanā ar spēliskošanas metožu palīdzību. Projekta partneri uzskata, ka radošo industriju un kultūras jomās strādājošajiem jauniešiem nepieciešamas tādas zināšanas, prasmes un iemaņas, kas ļaus pilvērtīgi izvērtēt sniegtās iespējas, domāt ētiski un ilgtspējīgi, prast mobilizēt resursus un darboties ar finansēm, spēt tikt galā ar nenoteiktību un riskiem, prast strādāt partnerībā ar citiem, spēt sadarboties digitālā vidē un ievērot tiešsaistes etiķeti, patstāvīgi izstrādāt digitālo saturu un ievērot tās autortiesības un licences, datu drošības un labklājības principus.

CO-ART

Seko līdzi projekta gaitai CO-ART projekta mājaslapā un mūsu Facebook lapā un uzzini vairāk!

Erasmus+

Šis projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu.  Šis raksts atspoguļo tikai un vienīgi autoru uzskatus, un Eiropas Komisijas nav atbildīga par tajā iekļautās informācija izmantošanu.

Leave a Comment.

Kategorijas
This site is registered on wpml.org as a development site.