SIC LATVIA

Nospiediet "Enter", lai iegūtu rezultātus

Pirmie 30 pārmaiņu aģenti Baltijas jūras reģionā

Ir zināmi pirmie 30 pārmaiņu aģenti, kuri drīs  apgūs jaunas metodes sistemātisku pārmaiņu ieviešanā projekta “We make transition!” ietvaros. 

Šonedēļ projekta “Ceļā uz ilgtspējīgu un noturīgu sabiedrību caur iespējotu pilsonisko sabiedrību un inovāciju sadarbībā” jeb vienkārši – #WeMakeTransition  ir jaunumi, kas iepazīstina ar 30 projektā iesaistītiem entuziastiem.Šie pārmaiņu aģenti ir personas, kas pārstāv dažādu līmeņu organizācijas (vietējās iestādes, pētniecību, mazos uzņēmumus, pilsoniskās sabiedrības dalībniekus). Tās ir personas, kas ir apņēmušās ietekmēt ilgtspējību savās kopienās un organizācijās. Viņi ir tie, kas izaicina status quo un cenšas panākt pozitīvas pārmaiņas.

Visi 30 pārmaiņu aģenti novembrī piedalījās trīs tiešsaistes semināros, bet 2024. gada februārī viņi turpinās darbu Gdiņā, Polijā. Viņu mērķis ir kopīgi izveidot:

“Ilgtspējīgas nākotnes vīzija 2035. gadam, kurā aktīvi pilsoniskās sabiedrības dalībnieki strādā ekosociālas ilgtspējas labā sadarbībā ar vietējām iestādēm un citām ieinteresētajām pusēm”

Vairāk par pārmaiņu aģentiem lasi šeit – Pārmaiņu aģenti.
erasmus+

Šī publikācija ir sagatavota projekta We make transition! ietvaros, kurš tapis ar programmas “Interreg” atbalstu. Tajā atspoguļotie viedokļi ir autora atbildība un neatspoguļo Eiropas Komisijas oficiālo nostāju.

Kategorijas
This site is registered on wpml.org as a development site.